۱۹:۴۲:۳۵ - شنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۷
منصوب شدن فرمانده جدید تیپ ۴۸ فتح استان.
طی حکمی از سوی سردار جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران سرهنگ حسن حکمتیان فر به عنوان فرمانده جدید تیپ ۴۸ سپاه فتح استان منصوب و از خدمات سردار الله مراد الوند نسب فرمانده سابق این تیپ تقدیر شد.             سیمای زاگرس به نقل از صداوسیما:  در مراسمی با حضور مسئولان […]

طی حکمی از سوی سردار جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران سرهنگ حسن حکمتیان فر به عنوان فرمانده جدید تیپ ۴۸ سپاه فتح استان منصوب و از خدمات سردار الله مراد الوند نسب فرمانده سابق این تیپ تقدیر شد.


منصوب شدن فرمانده جدید تیپ ۴۸ فتح استان

 

 

 

 

 

 

سیمای زاگرس به نقل از صداوسیما:  در مراسمی با حضور مسئولان لشکری، کشوری و استانی فرمانده جدید تیپ ۴۸ فتح کهگیلویه و بویراحمد منصوب شد.

در این آئین طی حکمی از سوی سردار جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران سرهنگ حسن حکمتیان فر به عنوان فرمانده جدید تیپ ۴۸ سپاه فتح استان منصوب و از خدمات سردار الله مراد الوند نسب فرمانده سابق این تیپ تقدیر شد.
جانشین بازرسی ستاد کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در این مراسم گفت: مکتب و ایدئولوژی انقلاب اسلامی برگرفته از نهضت و قیام عاشورای امام حسین (ع) است و به همین علت فرهنگ عاشورا در تمام ابعاد سیاسی، فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی کشور ما ساری و جاری است.
سردار مهدوی نژاد به سخنان اخیر رهبر معظم انقلاب در رزمایش بزرگ اقتدار عاشورائیان اشاره کرد و افزود: تمام تلاش دشمنان این است که جلوی حرکت و پیشرفت انقلاب اسلامی را بگیرند، اما این در حالی است که بیش از چهل سال است که به کوری چشم دشمنان با صلابت به مسیر خود ادامه می‌دهد. 
مهدوی نژاد با اشاره به حادثه کور تروریستی اهواز و شهادت جمعی از افراد سپاه و هموطنانمان در این جنایت پلید اضافه کرد:سپاه پاسداران در اقدامی تلافی جویانه با شلیک چند موشک به مسافت ۶۰۰ کیلومتر جلسه سران تروریست‌ها را مورد هدف قرار داد و انتقام شهدای حادثه تروریستی را گرفت.
سردار مهدوی نژاد حفاظت از آرمان‌ها و دستاورد‌های انقلاب، امام راحل، شهدا و داشتن بصیرت در برابر توطئه‌های دشمنان را ضروری و وظیفه آحاد ملت برشمرد و عنوان کرد: نباید در برهه‌های حساس اجازه سوء استفاده به دشمن برای تغییر باورها و افکارمان را داد بلکه باید همانند گذشته آن‌ها را ناکام گذاشت.
وی با بیان اینکه امروز رهبر معظم انقلاب بعد از امام راحل بیش از ۳۰ سال کشتی انقلاب را از تمامی ورطه‌ها و گردنه‌های سخت با موفقیت عبور داده است بیان کرد: سپاه پاسداران و مجموعه بسیج امروز در کنار هم از انقلاب اسلامی ایران پاسداری می‌کنند و باید تلاش کرد که نیروها، امکانات و تجهیزات سپاه برای دفاع از این مرز و بوم به روز باشند.
سردار بوعلی فرمانده سپاه فتح استان هم در این مراسم با تقدیر از زحمات چندین ساله فرمانده پیشین این تیپ گفت: ارتقاء کمی و کیفی تیپ ۴۸ فتح استان در جنوب کشور و کردستان نمونه بارز تلاش‌های آن است که شایسته تقدیر است.

منبع:
خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس