۱۸:۴۱:۲۵ - پنج شنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۷
کلنگ زنی مجتمع گردشگری با اعتبار ۱۵ میلیارد تومان در بویراحمد
عملیات اجرایی مجتمع اقامتی، رفاهی و گردشگری با اعتبار ۱۵ میلیارد تومان در شهرستان بویراحمد آغاز شد. در این مکان سفره‌خانه سنتی، سوئیت‌های اقامتی، سکوهای نشینمن، آلاچیق، فضای سبز و فضاهای ورزشی احداث می شود.                   سیمای زاگرس به نقل از صداوسیما:   عملیات اجرایی مجتمع اقامتی، رفاهی و […]

عملیات اجرایی مجتمع اقامتی، رفاهی و گردشگری با اعتبار ۱۵ میلیارد تومان در شهرستان بویراحمد آغاز شد. در این مکان سفره‌خانه سنتی، سوئیت‌های اقامتی، سکوهای نشینمن، آلاچیق، فضای سبز و فضاهای ورزشی احداث می شود.گلنگ زنی مجتمع گردشگری در شهرستان بویراحمد

 

 

 

 

 

 

 

 

 

سیمای زاگرس به نقل از صداوسیما:   عملیات اجرایی مجتمع اقامتی، رفاهی و گردشگری با اعتبار ۱۵ میلیارد تومان در شهرستان بویراحمد آغاز شد.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی وگردشگری استان گفت: گردشگری جزء سه صنعت درآمدزای دنیا و صنعتی بدون دود، آلودگی و دوستدار طبیعت است که اشتغال‌زایی و درآمدزایی خوبی را با خود به همراه دارد.
محمود باقری با بیان اینکه به ازاء ورود هر ۶ گردشگر خارجی به استان یک شغل ایجاد می‌شود، افزود: به دنبال توسعه زیرساخت‌های گردشگری کهگیلویه و بویراحمد برای افزایش اشتغال و درآمدزایی هستیم.
وی از احداث پروژه اقامتی، رفاهی و گردشگری در زمینی به مساحت دو هکتار خبر داد و گفت: در این مکان سفره‌خانه سنتی، سوئیت‌های اقامتی، سکوهای نشینمن، آلاچیق، فضای سبز و فضاهای ورزشی احداث می شود.
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: ۱۵ میلیارد تومان به این طرح اختصاص یافته که از این میزان ۹ میلیارد تومان از محل تسهیلات اشتغال روستایی بوده و بقیه سهم آورده سرمایه‌گذار است.

منبع:
خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس