۱۱:۰۷:۰۱ - پنج شنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۷
پاره کردن بنر موکب امام حسین(ع) توسط شهرداری گچساران!/رئیس شورای شهر:با عاملان به شدت برخورد می کنیم.
پاره کردن بنر یک موکب توسط  شهرداری که محلی برای پذیرایی زوار و علاقمندان به سرور و سالار شهیدان است، اقدامی شنیع و به نوعی ضددین محسوب شده که در این راستا شورای شهر گچساران با تشکیل جلسه در خصوص برخورد با عاملان این اقدام ناپسند تصمیم‌گیری خواهد کرد.             […]

پاره کردن بنر یک موکب توسط  شهرداری که محلی برای پذیرایی زوار و علاقمندان به سرور و سالار شهیدان است، اقدامی شنیع و به نوعی ضددین محسوب شده که در این راستا شورای شهر گچساران با تشکیل جلسه در خصوص برخورد با عاملان این اقدام ناپسند تصمیم‌گیری خواهد کرد. 

 

 

 

 

 

 

سیمای زاگرس به نقل از آفتاب جنوب:، طی شب گذشته بنر موکب طریق‌الکربلای گچساران که در محل نزدیک کیوسک راهنمایی و رانندگی بوده توسط مجموعه شهرداری پاره شده و بعد از آن نیز جمع‌آوری شده است.

سیدناصر حسینی، رئیس شورای شهرگچساران با اظهار تاسف از پاره کردن و جمع‌آوری بنر موکب طریق‌الکربلای امام حسین(ع) توسط شهرداری این شهر افزود: امروز ما هرآنچه از اقتدار و پیشرفت در ایران اسلامی به دست آورده‌ایم برگرفته از مکتب جهانی عاشورا و امام حسین(ع)است.

وی با بیان اینکه پاره‌کردن و جمع‌آوری بنر موکب طریق‌الکربلای گچساران را به شدت محکوم می‌کنیم، گفت: متاسفانه طی شب گذشته بنر موکب طریق‌الکربلای گچساران که در محل نزدیک کیوسک راهنمایی و رانندگی بوده توسط مجموعه شهرداری پاره شده و بعد از آن نیز جمع‌آوری شده است.

رئیس شورای شهرگچساران تصریح کرد: پاره کردن بنر یک موکب توسط  شهرداری که محلی برای پذیرایی زوار و علاقمندان به سرور و سالار شهیدان است، اقدامی شنیع و به نوعی ضددین محسوب شده که در این راستا شورای شهر گچساران با تشکیل جلسه در خصوص برخورد با عاملان این اقدام ناپسند تصمیم‌گیری خواهد کرد.

 

منبع:
خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس