۲۱:۲۹:۴۸ - پنج شنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۷
مربی فوتبال کهگیلویه و بویراحمدی، هدایت تیم خارجی را عهده دار شد.
حمید کرمی مربی فوتبال  استان کهگیلویه و بویراحمد،  هدایت تیم باشگاهی جعلان کشور عمان را بر عهده گرفت که افتخار و موفقیتی مهم برای ورزش استان است.   سیمای زاگرس به نقل از ایرنا:   مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد گفت: حمید کرمی مربی فوتبال این استان هدایت تیم باشگاهی جعلان کشور عمان را بر […]

حمید کرمی مربی فوتبال  استان کهگیلویه و بویراحمد،  هدایت تیم باشگاهی جعلان کشور عمان را بر عهده گرفت که افتخار و موفقیتی مهم برای ورزش استان است. 

سیمای زاگرس به نقل از ایرنا:   مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد گفت: حمید کرمی مربی فوتبال این استان هدایت تیم باشگاهی جعلان کشور عمان را بر عهده گرفت که افتخار و موفقیتی مهم برای ورزش استان است.

سید محمدتقی علوی اظهار داشت: کرمی به عنوان مربی این تیم انتخاب شده و عباس سرخاب بازیکن و مهاجم پیشین تیم ملی و تیم استقلال تهران نیز سرمربی آن است.
وی افزود: حمید کرمی نخستین مربی فوتبال کهگیلویه و بویراحمد است که عهده دار هدایت یک تیم خارجی می شود.
علوی بیان کرد: تیم فوتبال دسته اولی جعلان یکی از تیم ‌های مطرح کشور عمان است که چهار بازیکن خارجی در آن بازی می‌ کنند.
وی عنوان کرد: مدت قرارداد حمید کرمی و عباس سرخاب با تیم باشگاهی جعلان کشور عمان یک فصل است. 
علوی ابراز داشت: امید است که حمید کرمی با کسب تجارب بیشتر در زمینه مربیگری بتواند در آینده هدایت تیم های کهگیلویه و بویراحمد را عهده دار شود.
حمید کرمی دارای سوابق کاری شامل ریاست کمیته آموزش هیأت فوتبال کهگیلویه و بویراحمد، آنالیز کننده در تیم شهرداری یاسوج، سرمربی تیم زاگرس یاسوج در لیگ دسته دوم باشگاه های کشور و مدیر فنی تیم نفت امیدیه در لیگ دسته یک باشگاه های کشور است.
کهگیلویه و بویراحمد حدود ۵۰ هزار ورزشکار ساماندهی شده مرد و زن در رشته های مختلف دارد.

منبع:
خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس