۲۰:۴۶:۴۰ - پنج شنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۷
آیت‌الله سید شرف‌الدین ملک‌حسینی: مقاومت در برابر دشمنان از نشانه های عزت مردم ایران.
مقاومت و ایستادگی مردم ایران در برابر دشمنان و زیاده خواهان از نشانه های عزت و سربلندی است. عهد ملت ایران با اسلام و انقلاب اسلامی بر پایه باور به توحید و نگرش توحیدی شکل گرفته است.                           سیمای زاگرس به نقل از صداوسیما:  […]

مقاومت و ایستادگی مردم ایران در برابر دشمنان و زیاده خواهان از نشانه های عزت و سربلندی است. عهد ملت ایران با اسلام و انقلاب اسلامی بر پایه باور به توحید و نگرش توحیدی شکل گرفته است.مقاومت نشانه عزت انسان

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

سیمای زاگرس به نقل از صداوسیما:   مقاومت و ایستادگی مردم ایران در برابر دشمنان و زیاده خواهان از نشانه های عزت و سربلندی است.

نماینده ولی فقیه در استان در جمع هزاران نفر ازبسیجیان استان گفت: عهد ملت ایران با اسلام و انقلاب اسلامی بر پایه باور به توحید و نگرش توحیدی شکل گرفته است. 
آیت الله سید شرف الدین ملک حسینی با بیان اهمیت مقاومت در برابر استبداد افزود: نمایش اقتدار بسیجیان امروز در آستانه ی ۴۰ سالگی انقلاب اسلامی با بصیریت، شناخت، دشمن شناسی و وظیفه شناسی آمیخته است.
وی سیطره استکبار را برپایه سنت های شیطانی دانست و ادامه داد: بسیجیان همواره در برابر این سنت ها مقاوم و صبور هستند.
آیت الله ملک حسینی با اشاره به قیام امام حسین (ع) گفت: سید و سالار شهیدان در این قیام اراده خداوند را پاسخ داد.
در این رزمایش علی محمد احمدی استاندار به جنگ اقتصادی دشمن اشاره کرد و گفت: ملت ایران سه قوه مجریه، مقننه و قضاییه را در برابر توطئه های دشمنان تا رسیدن به هدف نهایی همراهی می کنند.
علی محمد احمدی همچنین به جنایت اخیر تروریست ها در اهواز اشاره کرد و افزود: پاسخ موشکی و کوبنده سپاه، اقتدار و عزت ایران را در کنار قدرت دیپلماسی به نمایش گذاشت.
فرمانده ی سپاه فتح استان هم اجتماع بزرگ بسیجیان در طلیعه آغاز دهه پنجم انقلاب را یاد آور دوران دفاع مقدس دانست و گفت: رزمایش سراسری اقتدار عاشورایی سپاهیان محمد (ص) با پیام صلح، دوستی و امید آفرینی برای خیر خواهان و بیم آفرینی برای دشمنان با حضور هزاران بسیجی در استان و کشور برگزار شد.
سردار بوعلی افزود: پیام امروز بسیج مقاومت در برابر تحریم ها، تطمیع ها و طمع ورزی های دشمنان این ملت است.
در پایان این رزمایش متن میثاق نامه ی بسیجیان با انقلاب اسلامی قرائت شد.

منبع:
خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس