۱۳:۲۴:۱۰ - یکشنبه ۸ مهر ۱۳۹۷
شروع به کار مجدد سامانه ثبت نام متقاضیان طرح امریه در وزارت نفت
سهمیه مشمولین وظیفه طرح نظام/امریه مجدداٌ پس از ۱۸ ماه از سوی ستاد کل نیروهای مسلح برقرار شد و بر همین اساس سامانه پذیرش طرح نظام صنعت نفت به آدرس www. pmhr.mop.ir از آبان ماه سال جاری به منظور ثبت درخواست متقاضیان فعالیت خود را از سر می‌گیرد.  سیمای زاگرس به نقل از نیک نفت:  […]

سهمیه مشمولین وظیفه طرح نظام/امریه مجدداٌ پس از ۱۸ ماه از سوی ستاد کل نیروهای مسلح برقرار شد و بر همین اساس سامانه پذیرش طرح نظام صنعت نفت به آدرس www. pmhr.mop.ir از آبان ماه سال جاری به منظور ثبت درخواست متقاضیان فعالیت خود را از سر می‌گیرد. سیمای زاگرس به نقل از نیک نفت:  برابر اعلام اداره کل آموزش، برنامه‌ریزی نیروی انسانی و تحول اداری وزارت نفت، سهمیه مشمولین وظیفه طرح نظام/امریه مجدداٌ پس از ۱۸ ماه از سوی ستاد کل نیروهای مسلح برقرار شد و بر همین اساس سامانه پذیرش طرح نظام صنعت نفت به آدرس www. pmhr.mop.ir از آبان ماه سال جاری به منظور ثبت درخواست متقاضیان فعالیت خود را از سر می‌گیرد. 

متقاضیان می‌توانند همچون سال‌های گذشته، اول تا دهم ماه‌های زوج سال به سامانه مذکور مراجعه و در صورت دارا بودن شرایط مندرج در سامانه، نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند. 

این اداره همچنین اعلام کرده است: با توجه به اعلام سازمان نظام وظیفه در خصوص «عدم امکان تمدید تاریخ اعزام مشمولان» از سوی سازمان مذکور، متقاضیان می‌بایست نسبت به تهیه برگ اعزام مربوط به آن دوره اقدام و سپس در سامانه ثبت نام کنند. در دوره آبان ماه سال جاری فقط افرادی مجاز به ثبت نام هستند که برگ اعزام به خدمت ۱/۱۲/۹۷ و یا ۱/۲/۹۸ را دریافت کرده باشند.

منبع:
خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس