۱۴:۳۰:۴۹ - پنج شنبه ۵ مهر ۱۳۹۷
 قدردانی موساد اسرائیل از شهرداری شیراز + عکس
در همین حال سازمان اطلاعات خارجی اسرائیل (موساد) در واکنش به این موضوع در صفحه تویتری خود نوشت: ماموریت تکمیل شد، متشکرم!   سیمای زاگرس به  نقل از اسپوتنیک:  شهرداری شیراز در اقدامی عجیب بنری از سربازان اسرائیلی را به جای سربازان ایرانی دفاع مقدس به نمایش گذاشت.  تصویری در فضای مجازی منتشر شد که نشان […]

در همین حال سازمان اطلاعات خارجی اسرائیل (موساد) در واکنش به این موضوع در صفحه تویتری خود نوشت: ماموریت تکمیل شد، متشکرم! 

سیمای زاگرس به  نقل از اسپوتنیک:  شهرداری شیراز در اقدامی عجیب بنری از سربازان اسرائیلی را به جای سربازان ایرانی دفاع مقدس به نمایش گذاشت.

 تصویری در فضای مجازی منتشر شد که نشان می دهد شهرداری شیراز در طراحی بنری به مناسبت هفته دفاع مقدس در ایران، تصویری از سربازان اسرائیلی بجای سربازان ایرانی استفاده شده بود.این بنر در بیلبرد میدان نمازی شیراز نصب شده بود.

‌اسلحه های ام ۱۶، بند حمایل، لباس، کلاه روی دوش این سربازان نشان می دهد که این سربازان اسرائیلی هستند. کاربران فضای مجازی نیز نسبت به این بنر واکنش نشان دادند و تصاویر این بنر را در شبکه های اجتماعی و رسانه های استانی و کشوری بازنشر داده شد.

مشاهدات حاکی از آن است که بنر جمع آوری شده است.

در همین حال سازمان اطلاعات خارجی اسرائیل (موساد) در واکنش به این موضوع در صفحه تویتری خود نوشت: ماموریت تکمیل شد، متشکرم!

دستغیب رئیس شورای شهر شیراز خواستار بررسی فوری علت انتشار بنری موهوم با تصاویر سربازان اسرائیلی در سطح شهر شیراز و برخورد قاطع با عوامل آن شد.«سیداحمدرضا دستغیب» در نامه ای به رییس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر شیراز آورده است: جناب آقای دکتر تنوری رییس محترم کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورای اسلامی شهر شیراز احتراما پیرو انتشار خبری در فضای مجازی در خصوص نصب بنری در میدان نمازی شیراز که در طراحی آن از تصویر سربازان رژیم صهیونیستی استفاده شده است، لازم است جنابعالی موضوع را با فوریت مورد بررسی قرار دهید و گزارش آن را به هیات رییسه ارسال فرمایید.بدیهی است در صورت صحت موضوع، لازم است برخورد جدی با دست اندرکاران مربوطه صورت پذیرد.

منبع:
خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس