۱۴:۲۴:۰۵ - سه شنبه ۳ مهر ۱۳۹۷
اسامی پذیرفته شدگان آزمون استخدام پالایشگاه بید بلند خلیج فارس
نتیجه نهایی پذیرفته شدگان این آزمون به تفکیک رشته های تخصصی بر روی درگاه رسمی شرکت پالایش گاز بید بلند خلیج فارس و دانشگاه امیرکبیر واحد ماهشهر قرار گرفت. شایان ذکر است به میزان ۱۰ درصد در هر رشته تخصصی به عنوان ذخیره در نظر گرفته شده تا در صورت عدم حضور نفرات اصلی از نفرات […]اسامی پذیرفته شدگان آزمون استخدام پالایشگاه بید بلند خلیج فارس

سیمای زاگرس به نیک نفت:  پالایشگاه بید بلند خلیج فارس ضمن آرزوی موفقیت برای کاربران شرکت کننده در آزمون به اطلاع میرساند، نتایج نهایی آزمون استخدامی شرکت گاز بیدبلندخلیج فارس اعلام شد.

 پالایشگاه بید بلند خلیج فارس ضمن آرزوی موفقیت برای آن دسته از داوطلبین محترمی که در مرحله مصاحبه علمی و تخصصی آزمون استخدامی شرکت پالایش گاز بید بلند خلیج فارس شرکت کرده اند، به اطلاع می رساند نتیجه نهایی پذیرفته شدگان این آزمون به تفکیک رشته های تخصصی بر روی درگاه رسمی شرکت پالایش گاز بید بلند خلیج فارس و دانشگاه امیرکبیر واحد ماهشهر قرار گرفت.

شایان ذکر است به میزان ۱۰ درصد در هر رشته تخصصی به عنوان ذخیره در نظر گرفته شده تا در صورت عدم حضور نفرات اصلی از نفرات ذخیره بر حسب اولویت دعوت به عمل خواهد آمد.

ردیف رشته تحصیلی مشاهده اسامی پذیرفته شدگان
۱ مهندسی شیمی جهت مشاهده اینجا کلیک کنید
۲ مهندسی مکانیک جهت مشاهده اینجا کلیک کنید
۳ حسابداری جهت مشاهده اینجا کلیک کنید
۴ لیسانس شیمی جهت مشاهده اینجا کلیک کنید
۵ مهندسی کامپیوتر جهت مشاهده اینجا کلیک کنید
۶ مدیریت بازرگانی جهت مشاهده اینجا کلیک کنید
۷ مدیریت منابع انسانی جهت مشاهده اینجا کلیک کنید
۸ مهندسی برق جهت مشاهده اینجا کلیک کنید
۹ محیط زیست جهت مشاهده اینجا کلیک کنید
۱۰ کاردانی شیمی جهت مشاهده اینجا کلیک کنید
۱۱ کاردانی برق جهت مشاهده اینجا کلیک کنید
۱۲ کاردانی ایمنی جهت مشاهده اینجا کلیک کنید
۱۳ کاردانی مکانیک جهت مشاهده اینجا کلیک کنید

منبع:
خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس