۱:۲۳:۲۰ - دوشنبه ۲ مهر ۱۳۹۷
پذیرش ۴۲ دانش آموز یک مدرسه یاسوج در رشته پزشکی
تنها در یک مدرسه( مدرسه تیزهوشان یاسوج) ۴۲ دانش آموز موفق به پذیرش در رشته پزشکی شده اند که تبیین و تشویق چنین ظرفیت هایی مورد تاکید است. سیمای زاگرس به نقل از ایسنا:  فرماندار شهرستان بویراحمد گفت: ۴۲ دانش آموز یک مدرسه یاسوج در کنکور امسال در رشته پزشکی پذیرش شده اند.  شاهرخ کناری یکم […]

تنها در یک مدرسه( مدرسه تیزهوشان یاسوج) ۴۲ دانش آموز موفق به پذیرش در رشته پزشکی شده اند که تبیین و تشویق چنین ظرفیت هایی مورد تاکید است.سیمای زاگرس به نقل از ایسنا:  فرماندار شهرستان بویراحمد گفت: ۴۲ دانش آموز یک مدرسه یاسوج در کنکور امسال در رشته پزشکی پذیرش شده اند.

 شاهرخ کناری یکم مهر ماه در آیین زنگ مهر، ایثار و شهادت در یاسوج، افزود: تبیین موفقیت های آموزشی دانش آموزان استان به رشد و پویایی بهتر جامعه هدف کمک می کند .

وی اظهارکرد: با وجود همه محدودیت ها و مشکلات، شاهد دستاوردهای مناسب دانش آموزان استان در بخش های مختلف به ویژه کنکور هستیم.

فرماندار شهرستان بویراحمد با بیان اینکه دانش آموزان استان نتایج خوبی در کنکور سال جاری داشته اند، خاطرنشان کرد: تنها در یک مدرسه( مدرسه تیزهوشان یاسوج) ۴۲ دانش آموز موفق به پذیرش در رشته پزشکی شده اند که تبیین و تشویق چنین ظرفیت هایی مورد تاکید است .

کناری با اشاره به مشکلات اقتصادی خانواده ها، تصریح کرد: گرانی ها کام برخی از خانواده ها را تلخ کرده است و بهبود شرایط اقتصادی و کنترل بهتر بازار ضروری است.

وی با بیان اینکه بخشی از مشکلات داخلی و بخشی خارجی است، ادامه داد: دشمنان یک جنگ تمام عیار اقتصادی را بر علیه ما آغاز کرده و ناجوانمردانه دست به اقداماتی می زنند.

فرماندار شهرستان بویراحمد خواستار کنترل شرایط اقتصادی در داخل و جلوگیری از تخلفات این بخش شد و عنوان کرد: اگر گرانی داخلی کنترل شود، کار دشمن راه به جایی نخواهد برد.

کناری اضافه کرد: مردم ما در برهه های مختلف زمانی درس پس داده اند و به امید خدا از این گردنه نیز عبور خواهیم کرد.

منبع:
خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس