۱۵:۴۰:۱۱ - یکشنبه ۱ مهر ۱۳۹۷
یک دیدار هیجان انگیز؛ تیم ملی فوتبال ایران به مصاف برزیل خواهد رفت.
بعد از جام ملت‌ها اما حضور در تورنمنت چهار جانبه دوحه با حضور برزیل می‌تواند یک رقابت جذاب و هیجان انگیز را پیش روی تیم ملی ایران قرار دهد. سیمای زاگرس به نقل از نیک نفت:  تیم ملی ایران بعد از جام ملت های آسیا در تورنمنت چهار جانبه قطر شرکت خواهد کرد. فدراسیون فوتبال […]

بعد از جام ملت‌ها اما حضور در تورنمنت چهار جانبه دوحه با حضور برزیل می‌تواند یک رقابت جذاب و هیجان انگیز را پیش روی تیم ملی ایران قرار دهد.سیمای زاگرس به نقل از نیک نفت:  تیم ملی ایران بعد از جام ملت های آسیا در تورنمنت چهار جانبه قطر شرکت خواهد کرد.

فدراسیون فوتبال ایران و قطر در این باره باهم به توافق رسیده اند و قرار است در تورنمنتی در دوحه و در اسفند ماه با حضور تیم ملی برزیل حضور یابند. تیم ملی ایران پیش از این مقابل ازبکستان نخستین بازی دوستانه خود را برگزار کرد و همچنین قرار است روز ۲۴ مهر نیز به مصاف بولیوی برود تا برای جام ملت‌های آسیا مهیا شود. ایران در این رقابت ها با تیمهای عراق، یمن و ویتنام هم گروه خواهد بود.

بعد از جام ملت‌ها اما حضور در تورنمنت چهار جانبه دوحه با حضور برزیل می‌تواند یک رقابت جذاب و هیجان انگیز را پیش روی تیم ملی ایران قرار دهد.

منبع:
خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس