۱۵:۲۱:۱۹ - دوشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۷
استاندار کهگیلویه و بویراحمد: مردم نمی‌توانند رابطه بازی مدیران را تحمل کنند.
مردم نمی‌توانند قانون گریزی، رابطه بازی، پارتی بازی و فامیل گرایی مدیران دستگاه‌های اجرایی را تحمل کنند.   سیمای زاگرس به نقل از تسنیم:   استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: مردم نمی‌توانند قانون گریزی، رابطه بازی، پارتی بازی و فامیل گرایی مدیران دستگاه‌های اجرایی را تحمل کنند. علی محمد احمدی در جمع مردم بخش مارگون اظهار داشت: […]

مردم نمی‌توانند قانون گریزی، رابطه بازی، پارتی بازی و فامیل گرایی مدیران دستگاه‌های اجرایی را تحمل کنند. 

سیمای زاگرس به نقل از تسنیم:   استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: مردم نمی‌توانند قانون گریزی، رابطه بازی، پارتی بازی و فامیل گرایی مدیران دستگاه‌های اجرایی را تحمل کنند.

علی محمد احمدی در جمع مردم بخش مارگون اظهار داشت: قانون گریزی، پارتی بازی، فامیل گرایی و رابطه بازی برای تمامی مسئولان اعم از مدیران دستگاه‌های اجرایی، استاندار و نماینده مجلس و هر یا هر فردی بد است.

وی با تاکید بر اینکه همه باید برای توزیع برابر فرصت‌ها تلاش کنیم، عنوان کرد: هر مدیری از قانون عدول کرده و در انجام وظایف محوله و سازمانی زره‌ای انحراف داشته باشد، منتظر برخورد باشد.

نماینده عالی دولت در استان کهگیلویه و بویراحمد ابراز کرد:  دم از مسلمانی می‌زنیم اما برخی مواقع رفتار مسلمانی نداریم و در حالی برخی افراد ادعا دارند مسیر خلاف را می‌روند.

احمدی با بیان اینکه کشاورزی، آب و خاک اولویت اصلی مدیران ارشد استانی است، ابراز کرد: تقویت و حمایت از شهرداری‌های کوچک استان به عنوان یک اولویت در دستور کار بوده که به طور حتم به شهرداری مارگون نیز نگاه ویژه داریم.

وی خواستار تکمیل پروژه مصلی مارگون شد و افزود: مردم شهر مارگون باید تلاش کنند مسجدی در خوز شان این منطقه احداث کنند و نباید همه مسائل را دولتی کنیم البته امیدوارم معاون عمرانی استاندار نیز در این زمینه از اعتباراتی در اختیار دارد، کمک کند.

احمدی با تاکید بر اینکه اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری باید متناسب با ظرفیت‌های بخش مارگون در این حوزه سرمایه گذاری کند، ادامه داد: با توجه به پیگیری‌های انجام شده از طریق دفتر مناطق محروم ریاست جمهوری ۷۰ میلیارد تومان پروژه در بخش‌های مختلف شامل راهسازی، آموزشی، بهداشتی و زیرساختی در بخش مارگون تعریف شده است.

منبع:
خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس