۱۳:۲۵:۴۲ - پنج شنبه ۴ مرداد ۱۳۹۷
سردار سرلشکر جعفری بر بالین مسیح مرزهای ایران + تصاویر
سردار جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی هم با حضور در بیمارستان در جریان روند درمان و مداوای این فرمانده ۸ سال دفاع مقدس قرار گرفت.   سیمای زاگرس به نقل از فارس:  سردار جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی هم با حضور در بیمارستان در جریان روند درمان و مداوای این فرمانده […]

سردار جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی هم با حضور در بیمارستان در جریان روند درمان و مداوای این فرمانده ۸ سال دفاع مقدس قرار گرفت. 

سیمای زاگرس به نقل از فارس:  سردار جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی هم با حضور در بیمارستان در جریان روند درمان و مداوای این فرمانده ۸ سال دفاع مقدس قرار گرفت.

 پس از این که سردار نام آشنای کهگیلویه و بویراحمدی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به دلیل جراحات شیمیایی ۸ سال دفاع مقدس در بیمارستانی در شیراز بستری و مورد عمل جراحی قرار گفت مسؤولان و فرماندهان عالی کشوری و لشکری از این فرمانده عیادت کردند.

 سردار جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی هم با حضور در بیمارستان در جریان روند درمان و مداوای این فرمانده ۸ سال دفاع مقدس قرار گرفت.

سردار حاجی‌زاده فرمانده هوا فضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نیز بر بالین سردار جواد عظیمی‌فر رفت و از وی عیادت کرد.

همچنین مسؤولان ارشد استانی از جمله علی‌محمد احمدی و سایر مدیران و رؤسای سازمان‌ها با حضور در شهر شیراز از این سردار جبهه‌ها عیادت کردند.

سردار جواد عظیمی‌فر از فرماندهان عالی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و معاون مهندسی رزمی نیروی زمینی سپاه و همچنین مسؤول انسداد مرزهای کشور است که به جز این مسؤولیت‌ها در رده‌های دیگر و مدیریت‌های مختلف در بدنه سپاه مشغول انجام وظیفه و خدمت کرده و در ۸ سال دفاع مقدس در جبهه‌های غرب و جنوب حضور مستمر و مؤثر داشته است.

منبع:
خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس