۱۰:۳۷:۱۹ - سه شنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۷
وزش باد شدید در کهگیلویه و بویراحمد
وزش باد شدید از امروز سه شنبه تا شنبه هفته آینده در این استان پیش بینی می شود.  افزایش یک درجه‌ای دمای هوا از دیگر پدیده‌های هواشناسی کهگیلویه و بویراحمد در ۲۴ ساعت آینده است.    سیمای زاگرس به نقل از ایرنا:  کارشناس اداره کل هواشناسی کهگیلویه و بویراحمد گفت: وزش باد شدید از امروز سه شنبه […] 

سیمای زاگرس به نقل از ایرنا:  کارشناس اداره کل هواشناسی کهگیلویه و بویراحمد گفت: وزش باد شدید از امروز سه شنبه تا شنبه هفته آینده در این استان پیش بینی می شود.

ولی بهره‌مند اظهار داشت: افزایش یک درجه‌ای دمای هوا از دیگر پدیده‌های هواشناسی کهگیلویه و بویراحمد در ۲۴ ساعت آینده است. 
وی اظهار داشت: بیشترین و کمترین دمای ایستگاه‌های هواشناسی شبانه روز گذشته در سه منطقه گرمسیری کهگیلویه و بویراحمد شامل امامزاده جعفر ۲۹ و ۴۶٫۴، دوگنبدان ۴۵٫۲ و ۲۷٫۹، دهدشت ۴۴٫۶ و ۲۵٫۲ درجه سانتی‌گراد گزارش شده است. 
کارشناس اداره کل هواشناسی کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: کمترین و بیشترین دمای هوای شهر یاسوج مرکز این استان در این مدت ۲۲٫۶ و ۳۸٫۴ سانتی ثبت شده است. 
بهره‌مند افزود: بیشترین و کمترین درجه هوای شهر سی سخت ۲۱ و ۳۵٫۲ درجه سانتی‌گراد ثبت شده است. 
کهگیلویه و بویراحمد با مساحتی حدود ۱۶ هزار و ۲۴۹ کیلومتر مربع، سرزمینی مرتفع و کوهستانی با اقلیم سردسیری و گرمسیری در جنوب غربی ایران قرار دارد. 
این استان با یک درصد مساحت کشور یکی از کوچک‌ترین استان‌های کشور است. 

منبع:
خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس