۰:۲۲:۰۹ - جمعه ۱۱ خرداد ۱۳۹۷
استاندار کهگیلویه و بویراحمد: ادارات استان جایگاه مدیران بی مسئولیت نیست.
نباید بگذاریم ادارات و دستگاه های اجرایی محلی برای افراد بی تفاوت و بی مسئولیت تبدیل شود. سیمای زاگرس به نقل از خبرگزاری صداوسیما: استاندارکهگیلویه و بویراحمد گفت: مدیران سست و بی اراده جایگاهی در مدیریت جهادی ندارند. استاندار در نشست شورای اداری استان با بیان اینکه امروز کشور بیش از هر زمان دیگر نیازمند مدیریت […]

نباید بگذاریم ادارات و دستگاه های اجرایی محلی برای افراد بی تفاوت و بی مسئولیت تبدیل شود.


تاکید استاندار بر مدیریت جهادی در تمامی دستگاههای اجرایی استان
سیمای زاگرس به نقل از خبرگزاری صداوسیما: استاندارکهگیلویه و بویراحمد گفت: مدیران سست و بی اراده جایگاهی در مدیریت جهادی ندارند.
استاندار در نشست شورای اداری استان با بیان اینکه امروز کشور بیش از هر زمان دیگر نیازمند مدیریت جهادی است گفت: موضوع مدیریت جهادی لازمه مدیریت در همه سطوح و در همه جای کشور بوده و شرط اصلی برای عبور کشور از موانع مدیریت جهادی است.
علی محمد احمدی با بیان اینکه مدیران سست و بی اراده جایگاهی در مدیریت جهادی ندارند گفت: باید اراده و توان خود را با کار و تلاش به اثبات برسانیم.
احمدی استفاده از اقتصاد مقاومتی و مدیریت جهادی را راهکار اساسی مبارزه با دشمنان دانست و گفت: مدیران و فعالان اقتصادی باید با مدیریت جهادی به مصاف تحریم‌ها رفته و مقدمات دستیابی به الگوی اقتصاد مقاومتی را فراهم کنند چراکه این مقوله نوید بخش موفقیت هر چه بیشتر نظام اسلامی در عرصه اقتصادی است.
علی محمد احمدی با بیان اینکه کشور ایران صاحب سرمایه ای بزرگ در حوزه خلیج فارس است افزود: اکنون ایران جزء ۲۰ کشور اول دنیا در زمینه تولید ناخالص ملی است.
استاندار با اشاره به اینکه باید به توان و قدرت داخلی تکیه کرد افزود: همه دستگاه‌های اجرایی باید این مهم را درک کند که تکیه بر توان داخلی و ظرفیت‌های داخل کشور راهگشای مسائل و مشکلات اقتصادی است
وی با بیان اینکه مدیران سست و بی اراده جایگاهی در مدیریت جهادی ندارند گفت: باید اراده و توان خود را با کار و تلاش به اثبات برسانیم.
احمدی به شیطنت برخی ها و تبدیل مطالبات صنفی مردم به اعتراضات سیاسی برای ضربه زدن به نظام اشاره کرد و افزود: باید هوشیار باشیم عده ی اخلال گر و ضد نظام مطالبات صنفی را به سمت و سویی دیگر که همان اهداف شوم خودشان است هدایت نکنند.
وی گفت: مدیران باید در خدمت رسانی و رفع مشکلات مردم لحظه ای درنگ نکنند و با خدمت رسانی به مردم دشمنان را مایوس کنند.
علی محمد احمدی با بیان اینکه انباشتگی مطالبات نظام دستاویزی برای سوء استفاده افراد ضد انقلاب شده است گفت: مخالفان و دشمنان نظام نمی خواهند عزت و استقلال کشور حفظ شود .
احمدی با اشاره به اینکه مطالبه گران صنفی ضد دین و ضد انقلاب نیستند گفت:مدیران موظفند مشکلات کارکنان و نیروهای خود را رفع کنند تا آنان به شایعات علیه نظام و دولت دامن نزنند.
علی محمد احمدی با بیان اینکه با هیچ مدیر بی مسئولیتی تعارف نداریم افزود: نباید بگذاریم ادارات و دستگاه های اجرایی محلی برای افراد بی تفاوت و بی مسئولیت تبدیل شود.
معاون عمرانی استاندار نیز در این نشست گفت: ساعات کار ادارات و دستگاه های اجرایی استان از تاریخ ۱۹ خرداد تا اول مهر سال جاری با هدف صرفه جویی و مدیریت منابع انرژی از ساعت ۶ و ۳۰ دقیقه تا ۱۴ و ۴۵ دقیقه است . 
عزیز فیلی افزود: همچنین اجرای طرح حذف کپی کارت ملی وشناسنامه در ادارات به زودی اجرا می شود.
محمد کاظم نظری معاون سیاسی استاندار هم از تشکیل ۱۰ کمیته تخصصی برای گرامیداشت مراسم رحلت امام خمینی(ره) در استان خبر داد .
نوروزی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان هم گفت: به منظور حفظ حقوق شهروندی از اول تیر ماه ارایه ی خدمات در ادارات و دستگاه های ادرای به وسیله ی میز خدمت الکترونیک انجام می شود و مدیرانی که اقدام نکنند پاسخگو خواهند بود.
باقری مدیرکل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری استان نیز گفت:نمایشگاه معرفی توانمندی های استان در زمینه صنایع دستی در ۷غرفه سیاه چادر و۱۷غرفه صنایع دستی ۱۹خرداد از ساعت ۱۶ تا ۲بامداد در برج میلاد تهران گشایش می یابد.
سرهنگ انصاری جانشین فرمانده سپاه فتح استان هم به برخی شایعات اخیر در مورد کمبود بنزین در استان اشاره کرد و گفت: قبل از این شایعات ۲۶۳ دستگاه تانکر با ۱۰ میلیون لیتر بنزین وارد استان شد و هم اکنون هم ۱۱۵ پاسدار امنیت جابجایی سوخت از ماهشهر تا یاسوج را بر عهده دارند و هیچ مشکلی در این زمینه وجود ندارد.
راهزادی مدیرعامل شرکت برق استان گفت:به دلیل کاهش بارش ها در استان با کمبود برق مواجه هستیم و با توجه به کمبود شدیدی که در خوزستان بوجود آمده سهم کهگیلویه و بویراحمد در زمینه اجرای طرح پیک خاموشی ۲۰ مگاوات است.

منبع:
خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس