۸:۵۷:۰۳ - سه شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷
کنایه وینفرد شفر سرمربی استقلال به رئیس جمهور آمریکا!
این کشور زیبا فرش، نفت و خاویار و همچنین شایعه دارد. فکر می کنم بعضی ها نمی توانند بدون شایعات زندگی کنند. این خبر هم شایعه است. این شایعات مثل صحبت هایی است که ترامپ در خصوص ایران مطرح می کند!   سیمای زاگرس به نقل از مهر: وینفرد شفر در نشست خبری پیش از بازی […]

این کشور زیبا فرش، نفت و خاویار و همچنین شایعه دارد. فکر می کنم بعضی ها نمی توانند بدون شایعات زندگی کنند. این خبر هم شایعه است. این شایعات مثل صحبت هایی است که ترامپ در خصوص ایران مطرح می کند!وینفرد شفر

 

سیمای زاگرس به نقل از مهر: وینفرد شفر در نشست خبری پیش از بازی برگشت فردا (سه‌شنبه) استقلال تهران مقابل ذوب آهن اصفهان در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا که ظهر امروز در سالن کنفرانس فدراسیون فوتبال حاضر شد و به سئوالات خبرنگاران پاسخ داد.

سرمربی استقلال تهران گفت: پیش از این هم گفته بودم فوتبال یک تعریفی از همه کشورهاست. این آخرین بازی فصل ما است. این می تواند فرصتی باشد تا نگاهی به گذشته بیاندازیم. حدود هشت ماه است که من به عنوان سرمربی استقلال در این تیم فعالیت می کنم. از بازی اول شنیدم که می گفتند یک دیدار مهم است که باید برنده شویم.

وی تاکید کرد: دیشب هم پیغامی از یکی از اعضای باشگاه گرفتم که گفته بود بازی خیلی خیلی مهم است و باید برنده شویم. کاری که می کنیم این است که باید ببریم. از ۳۱ بازی به طور میانگین ۲.۱ مسابقه را برنده بوده ایم اما از نظر پیشرفت در جدول می توانم بگویم بهترین تیم بوده ایم. 

شفر در پاسخ به این سئوال که آیا صحت دارد امروز بین شما و وریا غفور بحث و جدل پیش آمده است؟ گفت: اگر بخواهم راجع به تمام شایعات صحبت کنم، باید ۶ روز روی این صندلی بنشینم و حرف بزنم. این کشور زیبا فرش، نفت و خاویار و همچنین شایعه دارد. فکر می کنم بعضی ها نمی توانند بدون شایعات زندگی کنند. این خبر هم شایعه است. این شایعات مثل صحبت هایی است که ترامپ در خصوص ایران مطرح می کند!

وی درباره اینکه امیر قلعه نویی گفته تیمش هجومی بازی می کند و اینکه بعد از بازی رفت انتقاد زیادی از نحوه بازی این تیم شده بود، گفت: لطفا بیایید درباره فوتبال صحبت کنیم نه شایعات.  نام استقلال از همه افراد مهمتر است. همه باید برای نام استقلال کار کنیم. این نام یک برند و یک شاخص در دنیا است. همه باید تلاش کنند این نام در آسیا ماندگار شود. من سرمربی تیمم هستم. کادرم را می شناسم. ما عاشق استقلال و مردم ایران هستیم. مردم بسیار خوبی دارید. همسایه های من هم انسان های خوبی هستند. از این بابت خوشحالیم. دوباره می گویم استقلال یک برندی است که همه باید برایش کار کنند. افتخار می کنم استقلال توانست دوباره برگردد. 

شفر گفت: موضوع مهمتر این است که استقلال را در بهترین شرایط نگه داریم. باور کنید این یک کار سخت برای همه است. اگر ببینم کسی برای استقلال کار نمی کند، شاید اسمش را به شما بگویم و شاید اخراجش کنیم. 

منبع:
خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس