۱۷:۱۶:۳۵ - سه شنبه ۱۴ فروردین ۱۳۹۷
اعزام ۱۴۵ نفر از تیم‌های متخصص و واکنش سریع به ارتفاعات دنا
در تعطیلات نوروز ۱۴۵ نفر از تیم‌های متخصص و واکنش سریع از استان‌های اردبیل، زنجان، بوشهر، چهارمحال و بختیاری ، مرکزی ، البرز و سازمان امداد و نجات هلال احمر عازم ارتفاعات دنا شدند.   سیمای زاگرس به نقل از تسنیم:  معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: در تعطیلات نوروز ۱۴۵ نفر از […]

در تعطیلات نوروز ۱۴۵ نفر از تیم‌های متخصص و واکنش سریع از استان‌های اردبیل، زنجان، بوشهر، چهارمحال و بختیاری ، مرکزی ، البرز و سازمان امداد و نجات هلال احمر عازم ارتفاعات دنا شدند.سیمای زاگرس به نقل از تسنیم:  معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: در تعطیلات نوروز ۱۴۵ نفر از تیم‌های متخصص و واکنش سریع از استان‌های اردبیل، زنجان، بوشهر، چهارمحال و بختیاری، مرکزی، البرز و سازمان امداد و نجات هلال احمر عازم ارتفاعات دنا شدند.

 عزیز فیلی دقایقی پیش اظهار داشت: هم اکنون ۲۰ نیروی امدادی برای ادامه جست و جوی بقایای پیکر جانباختگان حادثه سقوط هواپیمای‌ای تی آر ۷۲ در دنا مسقر شدند.

وی عنوان کرد: ۲۰ نیروی متخصص هلال احمر از استان‌های زنجان، همدان و کهگیلویه و بویراحمد از شب گذشته در کمپ محل سقوط هواپیما در ارتفاعات چهار هزار متری دنا برای ادامه عملیات جست و جو پیکر جانباختگان سانحه هوایی مستقر شدند.

فیلی با بیان اینکه کار جستجو در ایام تعطیلات نوروز متوقف نشد و نیروهای امدادی در محل سقوط حضور داشتند ادامه داد: در طول ایام تعطیلات نوروزی عملیات جست و جو با جدیت ادامه داشت.

وی ادامه داد: در تعطیلات نوروز ۱۴۵ نفر از تیم‌های متخصص و واکنش سریع از استان‌های اردبیل، زنجان، بوشهر، چهارمحال و بختیاری، مرکزی، البرز و سازمان امداد و نجات هلال احمر جمهوری اسلامی و در زمان‌های تعیین شده برای یافتن بقایای پیکرهای جانباختگان به محل سقوط هواپیما در ارتفاعات دنا اعزام شدند.

فیلی عملیات جست و جو پیکر جان باختگان سانحه هوایی در طول ۲۰ روز گذشته را موفقیت آمیز و مثبت ارزیابی کرد و افزود: بخش عمده‌ای از بقایای پیکر جانباختگان در همین مدت توسط نیروهای متخصص و کوهنورد پیدا شده است.

منبع:
خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس