۰:۴۹:۰۱ - پنج شنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷
۲۳ پاسگاه سیار در کهگیلویه و بویراحمد ایجاد شد.
جانشین فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد از استقرار ۲۳ پاسگاه سیار نوروزی با هدف تامین امنیت و ارائه خدمات به مسافران و گردشگران نوروزی در نقاط مختلف استان خبر داد.     سیمای زاگرس به نقل از تسنیم:  جانشین فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد از استقرار ۲۳ پاسگاه سیار نوروزی با هدف تامین امنیت و ارائه […]

جانشین فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد از استقرار ۲۳ پاسگاه سیار نوروزی با هدف تامین امنیت و ارائه خدمات به مسافران و گردشگران نوروزی در نقاط مختلف استان خبر داد.یاسوج| 23 پاسگاه سیار در کهگیلویه و بویراحمد ایجاد شد

سیمای زاگرس به نقل از تسنیم:  جانشین فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد از استقرار ۲۳ پاسگاه سیار نوروزی با هدف تامین امنیت و ارائه خدمات به مسافران و گردشگران نوروزی در نقاط مختلف استان خبر داد.

کیقباد مصطفایی اظهار داشت: طرح نوروزی پلیس قبل از تحویل سال جدید آغاز و تا پایان تعطیلات ادامه دارد و در این مدت به صورت شبانه روزی پلیس در حال ارائه خدمت به مسافران و هم وطنان عزیز است.

وی با بیان اینکه در ایام نوروز امسال ۵۱ گشت موتوری و ۱۱۳ گشت انتظامی تشکیل شده است، عنوان کرد: همچنین در این مدت ۳۸ گشت پلیس راه و ۲۶ گشت درون شهری برای رسیدگی به وضعیت و امور ترافیکی فعال هستند.

مصطفایی با بیان اینکه اسباب‌کشی در ایام تعطیلات نوروز بدون مجوز کلانتری محل ممنوع است، ادامه داد: برابر تصمیمات اتخاذ شده برای طرح نوروزی اسباب کشی و حمل اثاث در تعطیلات نوروزی در سراسر این استان ممنوع بوده و همشهریان باید از کلانتری محل مجوز کسب کنند. 

جانشین فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد خواستار رعایت نکات ایمنی از سوی شهروندان در ایام نوروز شد و افزود: انتظار می‌رود مردم عزیز در این ایام با پلیس نهایت همکاری را داشته باشند و در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک مراتب را در کمترین زمان ممکن به پلیس ۱۱۰ اطلاع دهند.

منبع:
خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس