۹:۱۵:۲۳ - چهارشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۶
۳ کشته و ۱۲ زخمی در واژگونی اتوبوس محور یاسوج – پاتاوه + تصاویر
در واژگونی صبح امروز اتوبوس قشم به اصفهان حوالی روستای باگ ۳ نفر کشته و ۱۲ نفر مصدوم شدند.   سیمای زاگرس به نقل از ایسنا:  رئیس مرکز حوادث و فوریت های پزشکی کهگیلویه و بویراحمد از واژگونی اتوبوس در محور” یاسوج-اصفهان” در نزدیکی روستای “باگ” با ۱۵سرنشین خبر داد. جلال پوران فرد با بیان اینکه این […]

در واژگونی صبح امروز اتوبوس قشم به اصفهان حوالی روستای باگ ۳ نفر کشته و ۱۲ نفر مصدوم شدند.


 

سیمای زاگرس به نقل از ایسنا:  رئیس مرکز حوادث و فوریت های پزشکی کهگیلویه و بویراحمد از واژگونی اتوبوس در محور” یاسوج-اصفهان” در نزدیکی روستای “باگ” با ۱۵سرنشین خبر داد.

جلال پوران فرد با بیان اینکه این واژگونی امروز چهارشنبه، ۲۵بهمن ماه ۹۶ ساعت ۶ و ۲۵ دقیقه به وقوع پیوست، افزود: با توجه به گزارشات اولیه این اتوبوس ۱۵ نفر سرنشین داشته است.

وی با اعلام این خبر به مرکز پیام بلافاصله ۹ آمبولانس به منطقه اعزام شد، اظهارکرد: این اتوبوس با ۱۵ سرنشین از مبداء کیش به مقصد اصفهان در حال حرکت بود که سه کشته و ۱۲ مصدم برجای گذاشت.

پوران فرد با اشاره به اینکه اتوبوس به ته دره در محور یاسوج- اصفهان سقوط کرده است، اضافه کرد: مصدومان حادثه به بیمارستان شهید بهشتی یاسوج منتقل شدند.

سرهنگ بهنام ویسی، رئیس پلیس راه استان کهگیلویه و بویراحمد نیز گفت: یک دستگاه اتوبوس در کیلومتر ۵۵ محور یاسوج- اصفهان از مبداء کیش – اصفهان با ۱۵ سرنشین در حرکت بود که ۳ نفر در صحنه حادثه فوت کردند و ۱۲ مصدوم در پی داشت که به مراکز درمانی یاسوج انتقال داده شدند.

وی در خصوص علت واژگونی این اتوبوس افزود: علت حادثه در دست بررسی است اما با توجه به بارندگی شدید و لغزنده بودن جاده و اتفاق افتادن تصادف در پیچ جاده احتمالا بالا بودن سرعت زیاد علت حادثه بوده باشد.

منبع:
خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس