۲۳:۱۸:۰۰ - جمعه ۲۰ بهمن ۱۳۹۶
۳۶ پروژه عمرانی در شهرستان گچساران افتتاح و کلنگ زنی شد
۳۶ پروژه عمرانی با اعتباری افزون بر ۴۳۰ میلیارد ریال در دهیمن روز از دهه فجر در شهرستان گچساران افتتاح و کلنگ‌زنی شد.   سیمای زاگرس به نقل از تسنیم:  ۳۶ پروژه عمرانی با اعتباری افزون بر ۴۳۰ میلیارد ریال در دهیمن روز از دهه فجر در شهرستان گچساران افتتاح و کلنگ‌زنی شد. با حضور […]

۳۶ پروژه عمرانی با اعتباری افزون بر ۴۳۰ میلیارد ریال در دهیمن روز از دهه فجر در شهرستان گچساران افتتاح و کلنگ‌زنی شد.سیمای زاگرس به نقل از تسنیم:  ۳۶ پروژه عمرانی با اعتباری افزون بر ۴۳۰ میلیارد ریال در دهیمن روز از دهه فجر در شهرستان گچساران افتتاح و کلنگ‌زنی شد.

با حضور استاندار کهگیلویه و بویراحمد، رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی و برخی مسئولان استانی و شهرستانی ۳۶ پروژه عمرانی و طرح اقتصادی با اعتباری افزون‌بر ۴۳۰ میلیارد ریال در شهرستان گچساران افتتاح و کلنگ‌زنی شد.

بهره‌برداری از مدرسه ابتدایی روستایی ۳ کلاسه با زیربنای ۲۷۶ مترمربع و با اعتبار ۴۰۰ میلیون تومان، ۲ پروژه روشنایی معابر باشت و کلاغ نشین، ۲ دستگاه دوربین ثبت تخلفات جاده‌ای، سالن ورزشی شهدای آموزش و پرورش روستای امامزاده جعفر با زیربنای یک هزار و ۸۳ مترمربع و با اعتبار ۸۰۰ میلیون تومان و پارک ۲ هکتاری پونه گچساران به نمایندگی از ۵ طرح عمران شهری(پارک) با اعتبار ۲۵۰ میلیارد ریال از جمله این پروژه‌ها بوده است.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد در حاشیه آئین بهره برداری از پروژه های عمرانی شهرستان گچساران در جمع خبرنگاران اظهار داشت: اتمام پروژه‌های نیمه تمام اولویت اصلی بوده و بنا نداریم جز در صورت ضرورت پروژه جدیدی تعریف کنیم.

علی محمد احمدی افزود: در دهه فجر امسال ۳۷۰ پروژه عمرانی و طرح اقتصادی با اعتبار ۲ هزار و ۶۴۰ میلیارد ریال در شهرستان‌های هشت گانه استان افتتاح و کلنگ زنی شده که امیدواریم رضایت مردم را در پی داشته بانشد.

وی با بیان اینکه سرانه فضای سبز در گچساران ۹٫۹ مترمربع است، اظهار داشت: سرانه فضای سبز در این شهرستان بیش از میانگین کشوری بوده در حالی در برخی شهرهای استان صفر است.

منبع:
خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس