۰:۴۸:۵۴ - جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶
جان بولتون: آمریکا قبل از ۲۲ بهمن، نظام ایران را سرنگون کند!
بولتون بر ضرورت حمایت مادی و معنوی از “مخالفان داخل” برای براندازی جمهوری اسلامی قبل از فرا رسیدن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی تاکید کرد.   سیمای زاگرس به نقل از فرارو:  نماینده اسبق آمریکا در سازمان ملل از دولت کشورش خواست قبل فرا رسیدن چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی، جمهوری اسلامی را سرنگون کند! جان بولتون، […]

بولتون بر ضرورت حمایت مادی و معنوی از “مخالفان داخل” برای براندازی جمهوری اسلامی قبل از فرا رسیدن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی تاکید کرد. بولتون: آمریکا قبل از ۲۲ بهمن، نظام ایران را سرنگون کند!
سیمای زاگرس به نقل از فرارو:  نماینده اسبق آمریکا در سازمان ملل از دولت کشورش خواست قبل فرا رسیدن چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی، جمهوری اسلامی را سرنگون کند!
جان بولتون، یکی از چهره‌های افراطی و  مخالف ایران در آمریکا طی یادداشتی در وال استریت ژورنال خواستار براندازی نظام ایران شد.
بولتون بر ضرورت حمایت مادی و معنوی از “مخالفان داخل” برای براندازی جمهوری اسلامی قبل از فرا رسیدن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی تاکید کرد.
المیادین به نقل بولتون نوشت: گذراندن ۱۲۰ روز آینده در مذاکره با خودمان، غرب را غرق در رکود خواهد کرد. زیرا ایران آنچه را که در توافق هسته‌ای بدست آورد را بازنخواهد گرداند. ترامپ توافقی که اوباما آن را امضا کرد را یک اشتباه استراتژیک بزرگ می‌داند. اما، مشاورانش او را به شکل غیرقابل فهم قانع کردند تا از توافق خارج نشود.
این چهره ضدایرانی با اشاره به ناآرامی‌های اخیر ایران مدعی شد: اپوزیسیون داخلی ایران برای استمرار تحرک آن، به کمک مادی و نیز معنوی خارجی نیاز دارد. عدم اعمال فشار اقتصادی بر ایران از طریق بازگرداندن کل تحریم‌های تعلیق شده و حتی تحمیل تحریم‌های بیشتر، مایه اندوه خواهد بود.
این چهره ضد ایرانی بر ضرورت اتکای سیاست علنی آمریکا به پایان دادن به انقلاب اسلامی در ایران قبل از چهلمین سالگرد آن تاکید کرد و افزود: کشور‌های عربی ساکت خواهند ماند، اما از این رویکرد استقبال خواهند کرد و شاید این رویکرد را تامین مالی کنند. اسرائیل نیز می‌تواند ضمن اعمال فشار بر نیرو‌ها و نایبان ایران در لبنان و سوریه، ساکت بماند.
جان بولتون یکی از بارزترین طرفداران لغو برجام به شمار می‌رود. او در تصمیم عدم صدور تاییدیه برجام توسط ترامپ و نیز طرح‌ریزی استراتژی سختگیرانه در قبال ایران نقش داشت. بولتون کسی بود که به ترامپ پیشنهاد داد تا در متن سخنرانی‌اش بگوید که حق لغو کامل برجام را برای خود محفوظ می‌داند.
U.S. policy should be to end the Islamic Republic before its 40th anniversary

منبع:
خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس