۱:۰۰:۲۶ - جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶
استعفای ارسلان شهنی سرپرست فرمانداری ویژه دزفول بعد از تخلف در امتحانات دانشگاه.
استاندار خوزستان با استعفای ارسلان شهنی سرپرست فرمانداری شهرستان دزفول موافقت کرد. سیمای زاگرس به نقل از تسنیم: به نقل از روابط عمومی استانداری خوزستان، غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان با استعفای ارسلان شهنی سرپرست فرمانداری شهرستان دزفول موافقت کرد.  روز گذشته برخی رسانه‌ها از تخلف آموزشی ارسلان شهنی فرماندار شهرستان دزفول در یک آزمون دانشگاهی از طریق […]

استاندار خوزستان با استعفای ارسلان شهنی سرپرست فرمانداری شهرستان دزفول موافقت کرد.استعفا

سیمای زاگرس به نقل از تسنیم: به نقل از روابط عمومی استانداری خوزستان، غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان با استعفای ارسلان شهنی سرپرست فرمانداری شهرستان دزفول موافقت کرد. 

روز گذشته برخی رسانه‌ها از تخلف آموزشی ارسلان شهنی فرماندار شهرستان دزفول در یک آزمون دانشگاهی از طریق انتشار صورتجلسه مراقبان خبر داده بودند.

وی کمتر از یک ماه است به سمت سرپرستی فرمانداری ویژه دزفول منصوب شده بود و از روز گذشته به دلیل منتشر شدن صورت‌جلسه ای مبنی بر حضور یک نفر به‌جای وی در جلسه امتحان دانشگاه مورد انتقاد واقع شد.

                  

 

 ارسلان شهنی گفت: این‌ ماجرا را پیگیری قضائی خواهم کرد.

ارسلان شهنی سرپرست فرمانداری ویژه دزفول در واکنش به حواشی ایجاد شده در مورد مدرک تحصیلی خود و ماجرای تقلب در امتحان گفت: کارشناسی و کارشناسی ارشد بنده در رشته مدیریت بوده و دانشجوی دکتری مدیریت با شماره دانشجویی ۹۴۰۴۵۲۱۳۲ هستم که تمام واحدهای دکتری را پاس کرده‌ام و منتظر شرکت در امتحان جامع هستم. صحت مدارک کارشناسی و کارشناسی ارشد بنده توسط دانشگاه فعلی که در حال تحصیل در مقطع دکتری هستم استعلام شده و قطعاً باز هم قابل استعلام است.

سرپرست فرمانداری ویژه دزفول در ادامه تصریح کرد: همیشه خود را دانشجو معرفی کرده و هرگز ادعای اتمام تحصیلات را نداشته ام. این مورد از دانشگاه شوشتر که محل تحصیل فعلی بنده است قابل پیگیری و اثبات است.

این مقام‌ مسئول در ادامه خاطرنشان کرد: بدلیل علاقه‌مندی به حوزه اجرایی و رشته عمران، بعد از پایان واحدهای درسی در مقطع دکتری، رشته عمران را بدون کنکور ثبت نام کردم اما بعلت گرفتاری شغلی در دوران شهرداری منطقه هفت اهواز نامه ای به دانشکده مربوطه نوشته و تقاضای مرخصی کردم اما با وجود صدور دستور همکاری، بدلیل گرفتاری پیگیر نشدم ادامه نامه‌نگاری نشدم و فقط در تعدادی از امتحانات شرکت کردم.

شهنی در ادامه بیان داشت: اگر کسی بجای بنده در امتحان شرکت کرده، باید از ورود ایشان و نیز خروج ایشان ممانعت می‌شد و قطعا این که فردی بجای من موفق به حضور در جلسه امتحان و سپس فرار از محل امتحان شده را پیگیری قضایی خواهم کرد.

وی گفت: فرض کنیم کسی بجای بنده امتحان داده باشد، قاعدتاً من هم مثل هر شهروندی باید به کمیته انضباطی خواسته میشدم و اگر اثبات میشد تخلف از جانب بنده بوده، باید بر اساس قوانین برخورد میشد و ایجاد این حواشی مشکوک است و باید بررسی شود چه کسانی از این حواشی منافعی به دست خواهند اورد‌.

شهنی در ادامه به خورنا گفت: آیا صورتجلسات کمیته انضباطی دانشگاه در همه موارد به فضای مجازی ارسال می شوند؟ آیا کمیته انضباطی تشکیل جلسه داده است؟ چرا مراقب یا ناظر همه جا گفته است که امضای منتشر شده در پای برگه، امضای ایشان نیست؟

این مقام مسئول خاطرنشان کرد: صحت مدارک تحصیلی بنده با یک استعلام روشن می‌شود و اگر بقدر نقطه ای ابهام داشت من از همه عذرخواهی میکنم اما اگر ذره ای ابهام نباشد کسی هست که بابت آبروی دیگران پوزش بخواهد ؟

ارسلان شهنی در ادامه اظهار کرد: پیش تر نیز در مسایلی دیگر برای بنده حواشی ایجاد کرده بودند و تهمت های فراوانی زده بودند که از طریق قانونی پیگیری کردم و در تمام موارد علیه شایعه پراکنان احکام محکومیت صادر شد.

شهنی در پایان خاطرنشان کرد: بازی با آبروی همیشه و همه جا منع شده است. بنده قطعاً این موضوع را پیگیری خواهم کرد و تا حصول نتیجه ادامه خواهم داد.

منبع:
  1. محمد رصا شادمنامن.   ۱۳۹۶/۱۰/۳۰  

    با سلام وتشکر‌.ازچاپ دفاعیه ‘ اقای شهنی .اگر به فرض هم‌تخلفی صورت‌گرفته باشد باید کمیته ‘انتظامی نظر میداد آیا کجای بخشنامه امده است صورت جلسه’امتحانی به خاطر ریختن آبروی فردی در فضای مجازی پخش کنند این چه گرفتاری وبد اخلاقی است که دامان مارا گرفته است بنده ۱۴ سال مسوول ورئیس یکی ازواحدهای دانسگاهی بودم هبچ بخشنامه ای اجازه’این گونه برخورد وریختن ابروی مردم‌را به ما نداده است من اقای شهنی رانمی شناسم ولی به فرض صحت فقط در کمیته’انتظامی باید مطرح میشد این همه آبروریزی لازم نبود ‌واقعا این کارها بدین نحو معنی ندارد نباید ما به خود اجازه دهبم هرطور سلبقه’مان هست کرامت‌انسانی را بشکنیم که نمی توانیم فردای قیامت بلکه در دنیا هم پاسخ بدهیم چون‌.الکریم اذا مروباللغو مرو کراما .انسان های بزرگوار وقتی با کارهای ناشایست مواجه شوند کریمانه برخورد می کنند عادلانه قضاوت کردن در مسائل مورد انتظار جامعه است که رضای خد ورضای مردم در آن است می توانستند دادگاهی کنند نه خود به قاضی حکم محرومیت از حقوق اجتماعی را امضا کنند که این کارشان‌کمتر ازان‌نیست مگر ان که قاضی عادلی ابروی جریحه دار یک انسان را ترمیم نماید این هم واقعا خیلی مشکل است.

خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس