۱۳:۰۴:۴۸ - پنج شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶
طرح محرومیت زدایی بنیادمستضعفان درلنده بیش از پنج سال است.
طرح محرومیت زدایی بنیاد مستضعفان در شهرستان لنده بیش از پنج سال است.  سیمای زاگرس به نقل از مهر: رئیس بنیاد مستضعفان کشور گفت: طرح محرومیت زدایی بنیاد مستضعفان در شهرستان لنده بیش از پنج سال است. محمد سعیدی کیا چهارشنبه شب در دیدار با استاندار کهگیلویه و بویراحمد و مردم شهرستان لنده افزود: بنیاد مستضعفان […]

طرح محرومیت زدایی بنیاد مستضعفان در شهرستان لنده بیش از پنج سال است. محمد سعیدی کیا

سیمای زاگرس به نقل از مهر: رئیس بنیاد مستضعفان کشور گفت: طرح محرومیت زدایی بنیاد مستضعفان در شهرستان لنده بیش از پنج سال است.

محمد سعیدی کیا چهارشنبه شب در دیدار با استاندار کهگیلویه و بویراحمد و مردم شهرستان لنده افزود: بنیاد مستضعفان از دو هفته دیگر در شهرستان لنده مستقر می‌شود.

وی با بیان اینکه اعتماد به مردم زمینه ساز توسعه و تحول در یک منطقه است، گفت: بنیاد مستضعفان بعد از شناسایی مشکلات منطقه و ظرفیت ها از سوی مشاوران کار خود را در شهرستان لنده آغاز می‌کند.

سعیدی کیا فعالیت این بنیاد در شهرستان ها را در بخش های آموزش و پروش، اقتصاد و بهداشت و درمان عنوان کرد و گفت: این بنیاد برای اجرای طرح های اقتصاد مقاومتی و محرومیت زدایی با دولت همکاری می‌کند.

وی تصریح کرد: در حوزه بهداشت، آبرسانی و توسعه راهها بعد از انقلاب خدمات مطلوبی توسط این نهاد ارائه شده اما هنوز تا رسیدن به نقطه مطلوب فاصله داریم.

سعیدی کیا با بیان اینکه در راستای خدمت مطلوب به مردم باید زمینه آموزش، اشتغال پایدار و درمان برای مردم فراهم شود، گفت: توانمندسازی مردم برای اداره زندگی و معیشت مردم محور کاری ما است.

وی اظهار داشت: همچنین این بنیاد در زمینه فعالیت های اجتماعی نیز فعال است و با توجه به اقدامات فرهنگی نسبت به تشکیل تعاونی های از سوی خود مردم نیز اقدام می‌کند که ۵۵ درصد از اعضای این تعاونی ها را بانوان تشکیل می‌دهند.

منبع:
خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس