۲۱:۲۹:۱۱ - سه شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۶
هشدار هواشناسی کهگیلویه و بویراحمد نسبت به آبگرفتگی معابر
اختلال در تردد جاده ای در برخی مناطق این استان و آبگرفتگی معابر عمومی دور از انتظار نخواهد بود.  رئیس اداره پایش هواشناسی استان کهگیلویه و بویراحمد از ورود سامانه بارشی از روز پنج شنبه، ۱۶ آذر ماه به این استان خبرداد .  ” ولی بهره‌مند” افزود: بر اساس تحلیل آخرین نقشه های پیش یابی هواشناسی با ورود […]

اختلال در تردد جاده ای در برخی مناطق این استان و آبگرفتگی معابر عمومی دور از انتظار نخواهد بود. رئیس اداره پایش هواشناسی استان کهگیلویه و بویراحمد از ورود سامانه بارشی از روز پنج شنبه، ۱۶ آذر ماه به این استان خبرداد . 

” ولی بهره‌مند” افزود: بر اساس تحلیل آخرین نقشه های پیش یابی هواشناسی با ورود سامانه بارشی جدید از روز پنجشنبه جو استان تحت تاثیر این سامانه قرار خواهد گرفت.

وی بیان کرد: بنابراین جو غالب در سطح استان افزایش ابر، بارش باران و بارش برف در ارتفاعات، در بعضی ساعات وزش باد پیش بینی می شود، این سامانه بارشی بتدریج از ظهر روز جمعه،۱۷ آذر ماه از جو استان خارج خواهد شد.

رییس اداره پایش هواشناسی استان کهگیلویه و بویراحمد اضافه کرد: بنابراین اختلال در تردد جاده ای در برخی مناطق این استان و آبگرفتگی معابر عمومی دور از انتظار نخواهد بود. 

منبع: ایسنا

منبع:
خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس