۱۵:۴۴:۵۶ - سه شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۶
آخرین خبرهای زلزله ۴.۹ ریشتری کنگان استان بوشهر
زلزله امروز در شهرستان‌های جنوبی استان بوشهر تاکنون ۱۲ مصدوم داشته که ۷ نفر مربوط به شهرستان دیر و  ۵ نفر مربوط به شهرستان کنگان بوده است. زلزله‌ای به بزرگی ۴٫۹ در مقیاس امواج درونی زمین ساعت ۱۰ و ۵۶ دقیقه شهر بنک در شهرستان کنگان را لرزاند. فرماندار کنگان با اشاره به وقوع زلزله […]

زلزله امروز در شهرستان‌های جنوبی استان بوشهر تاکنون ۱۲ مصدوم داشته که ۷ نفر مربوط به شهرستان دیر و  ۵ نفر مربوط به شهرستان کنگان بوده است.زلزله‌ای به بزرگی ۴٫۹ در مقیاس امواج درونی زمین ساعت ۱۰ و ۵۶ دقیقه شهر بنک در شهرستان کنگان را لرزاند.

فرماندار کنگان با اشاره به وقوع زلزله در شهر بنک این شهرستان گفت: شدت این زمین‌لرزه باعث شد مردم هراسان شده و  به کوچه‌ها خیابان‌ها بیایند

 

زلزله ۴.۹ ریشتری بنک کنگان را لرزاند

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

عبدالنبی یوسفی  افزود: همه دستگاه‌های مرتبط و امدادی در آماده باش کامل هستند و تیم‌های مختلفی برای بررسی وضعیت و خسارات احتمالی به مناطق مختلف اعزام شده‌اند.

فرماندار دیر نیز گفت: زمین لرزه در این شهرستان نیز به وقوع پیوست و باعث خسارات جزئی به مناطق مسکونی و تجاری شد

حمزه اعتماد افزود: تیم‌های ویژه‌ای برای بررسی خسارات به  مناطق مختلف شهرستان اعزام شده‌اند و هنوز از مصدومین احتمالی گزارشی به ما نرسیده است.

 

۱۲ مصدوم در زلزله امروز استان بوشهر

زلزله امروز در شهرستان‌های جنوبی استان بوشهر تاکنون ۱۲ مصدوم داشته که ۷ نفر مربوط به شهرستان دیر و  ۵ نفر مربوط به شهرستان کنگان بوده است.

 

12 مصدوم در زلزله امروز در استان بوشهر

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

مدیرکل مدیریت بحران استانداری بوشهر گفت: ۵ نفر در شهر بُنَک بر اثر زلزله مصدوم شدند که در حال درمان هستند.

قاسم قائدی افزود: محور ریز – دوراهک به‌دلیل ریزش کوه ناشی از زمین لرزه مسدود شده است، همچنین دیوارهای قدیمی در شهر دیر و دوراهک دچار ترک خوردگی شده‌اند.

فرماندار دیر نیز گفت: بر اثر ریزش آوار ناشی از زلزله، ۴ نفر دچار شکستگی شدند که به مراکز درمانی منتقل شدند و ۳ نفر نیز به صورت سطحی دچار آسیب دیدگی شدند که  سرپایی مداوا شدند.

حمزه اعتماد افزود: بخشی از برق شهر دیر بر اثر زلزله قطع شد که تیم‌هایی از اداره برق در حال اتصال آن هستند.

وی از تشکیل ستاد بحران شهرستان دیر  و آمادگی کامل دستگاه‌های امدادی این شهرستان برای مقابله با حوادث احتمالی زلزله خبر داد‌.

منبع: خبرگزاری صداوسیما

منبع:
خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس