۱۶:۰۹:۳۰ - پنج شنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۶
برگزاری نماز جمعه گچساران در مسجد شهیدان گچساران
با هدف گرامی داشت یاد و خاطره شهدای حادثه ۱۹ آبان مسجد شهیدان گچساران مراسمی از ساعت ۱۱ صبح همزمان با برگزاری نماز جمعه این هفته در این مسجد برگزارمی شود.  در سالروز شهادت شهدای مسجد شهیدان گچساران، نماز جمعه این هفته در مسجد شهیدان این شهرستان برگزار می‌شود.  رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گفت: […]

با هدف گرامی داشت یاد و خاطره شهدای حادثه ۱۹ آبان مسجد شهیدان گچساران مراسمی از ساعت ۱۱ صبح همزمان با برگزاری نماز جمعه این هفته در این مسجد برگزارمی شود. در سالروز شهادت شهدای مسجد شهیدان گچساران، نماز جمعه این هفته در مسجد شهیدان این شهرستان برگزار می‌شود.
 رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گفت: با هدف گرامی داشت یاد و خاطره شهدای حادثه ۱۹ آبان مسجد شهیدان گچساران مراسمی از ساعت ۱۱ صبح همزمان با برگزاری نماز جمعه این هفته در این مسجد برگزارمی شود.
  گرامی داشت شهدای ۱۹ آبان در مسجد شهیدان دوگنبدان

 

  
مراسم گرامیداشت شهدای گچساران همزمان به طور زنده از شبکه استانی دنا پخش می شود. 
 آیین عبادی سیاسی نماز جمعه این هفته (۱۹ آبان ماه) دوگنبدان در مسجد شهیدان برگزار می‌شود. 
حجت الاسلام خاضع افزود: در حادثه ۱۹ آبان سال ۵۷ مردم انقلابی گچساران در اعتراض به حرکت تفرقه افکنانه عده‌ای از عمال خود فروخته رژیم پهلوی، با تجمع جلوی مسجد شهیدان گچساران اعتراض خود را اعلام کردند که دژخیمان رژیم پهلوی ۶ جوان انقلابی این شهر را گلوله باران و به فیض شهادت رساندند.
 
منبع: خبرگزاری صداوسیما

منبع:
خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس