۱۸:۱۴:۴۱ - جمعه ۲۸ مهر ۱۳۹۶
بازی گچساران – سپاهان در لیگ برتر هندبال ناتمام ماند!
بازیکن سپاهان دست نداد و به سوی تماشاچیان برگشت‌ و حرکتی را به سمت آن‌ها انجام داد. تماشاچیان هم بطری آب به داخل زمین پرتاب کردند و سپاهان دیگر به بازی برنگشت و بازی نیمه تمام باقی ماند.  تنها دیدار هفته پنجم لیگ برتر هندبال میان دو تیم گچساران و سپاهان نیمه تمام ماند.  آخرین […]

بازیکن سپاهان دست نداد و به سوی تماشاچیان برگشت‌ و حرکتی را به سمت آن‌ها انجام داد. تماشاچیان هم بطری آب به داخل زمین پرتاب کردند و سپاهان دیگر به بازی برنگشت و بازی نیمه تمام باقی ماند. 
تنها دیدار هفته پنجم لیگ برتر هندبال میان دو تیم گچساران و سپاهان نیمه تمام ماند.

 آخرین دیدار هفته پنجم لیگ برتر هندبال امروز میان دو تیم نفت و گاز گچساران و فولاد مبارکه سپاهان برگزار شد.
نفت و گاز گچساران در خانه مقابل فولاد مبارکه سپاهان تا دقیقه ۲۳ نیمه دوم با حساب ۱۲ بر ۲۱ جلو بود. اما این بازی نیمه تمام ماند.

رییس سازمان لیگ برتر هندبال درباره علت ناتمام ماندن این بازی گفت: تا نیمه دوم و دقیقه ۲۳، بازی به سود گچساران در جریان بود. اما درگیری میان دو بازیکن گچساران و سپاهان رخ داد که از آن‌ها خواسته شد به یکدیگر دست دهند و بازی ادامه یابد.

اما بازیکن سپاهان دست نداد و به سوی تماشاچیان برگشت‌ و حرکتی را به سمت آن‌ها انجام داد. تماشاچیان هم بطری آب به داخل زمین پرتاب کردند و سپاهان دیگر به بازی برنگشت و بازی نیمه تمام باقی ماند.
مراد کرمی ادامه داد: همان‌طور که گفتم بازی نیمه تمام است و کمیته انضباطی تشکیل می‌شود تا در مورد این اتفاق تصمیم گیری کند.
روز گذشته سه دیدار از رقابت های هفته پنجم انجام شده بود.

* رده‌بندی تیم‌ها تا پایان هفته پنجم لیگ برتر هندبال: (بدون حساب دیدار گچساران- سپاهان)

۱- سنگ آهن بافق ۹ امتیاز
۲- شهرداری کازرون ۹ امتیاز
۳- فولاد مبارکه سپاهان ۸ امتیاز
۴- نفت و گاز گچساران ۴ امتیاز (یک دیدار معوقه)
۵- نیروی زمینی ارتش ۲ امتیاز
۶- صنعت مس کرمان ۲ امتیاز
۷- هپکو اراک ۲ امتیاز
۸- پتروشیمی مارون صفر امتیاز (یک دیدار معوقه)

منبع: ایسنا

منبع:
خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس