۱۰:۰۸:۲۸ - دوشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۷
۱۱۹ طرح عام المنفعه شرکت نفت در گچساران اجرا کرد.
مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران گفت: تاکنون شرکت نفت گچساران ۱۱۹ پروژه عام المنفعه را در مناطق محروم و کمتر توسعه یافته این شهرستان اجرا و در این راستا، واحدهای آموزشی، ورزشی، بهداشتی و خدماتی را احداث کرده است.   سیمای زاگرس به نقل از نیک نفت:   مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت […]

مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران گفت: تاکنون شرکت نفت گچساران ۱۱۹ پروژه عام المنفعه را در مناطق محروم و کمتر توسعه یافته این شهرستان اجرا و در این راستا، واحدهای آموزشی، ورزشی، بهداشتی و خدماتی را احداث کرده است. 

سیمای زاگرس به نقل از نیک نفت:   مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران گفت: تاکنون شرکت نفت گچساران ۱۱۹ پروژه عام المنفعه را در مناطق محروم و کمتر توسعه یافته این شهرستان اجرا و در این راستا، واحدهای آموزشی، ورزشی، بهداشتی و خدماتی را احداث کرده است.

هوشنگ صیدالی اظهار داشت: این تعداد طرح با اعتباری بیش از یک هزار و ۹۵۳ میلیاردو ۶۳۳ میلیون ریال در مناطق محروم و کمتر توسعه این شهرستان اجرا شد.
وی بیان کرد: این پروژه ها شامل ۵۲ پروژه بهداشتی، درمانی و خدماتی، ۱۶ پروژه راه و جاده سازی، ۱۷ طرح عمران روستایی، ۹ طرح عمران شهری، هفت پروژه ورزشی و ۹ پروژه آموزشی ، فرهنگی و هنری بوده است.
صیدالی تصریح کرد: ۹ پروژه در زمینه عمران شهری با اعتباری بیش از ۱۱ میلیارد و ۵۵۰ میلیون ریال در شهر دوگنبدان اجرا شد.
وی ادامه داد: این پروژه ها شامل کمک به احداث جاده ها و معابر، اصلاح شبکه آبرسانی، احداث مسکن محرومان و احداث اورژانس است.
صیدالی ابراز کرد: صنعت نفت همچنین ۱۱ میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال برای اجرای ۹ پروژه آموزشی، فرهنگی و هنری در مناطق محروم و کمتر توسعه یافته این شهرستان هزینه کرد.
وی ادامه داد: کمک به ساخت مجتمع فرهنگی هنری، کمک به خرید ساختمان کانون فرهنگی بانوان، کمک به تکمیل مسجد صاحب‌الزمان(ع)، ‌کمک به تکمیل حوزه علمیه امام‌جعفر صادق(ع) و ساخت سالن آموزشی فنی و حرفه ای، کمک به احداث ساختمان بانوان، کمک به ساخت مدرسه در گچساران از مهمترین طرح های اجرا شده در زمینه آموزشی ، فرهنگی و هنری ‌بوده است.
صیدالی اظهار داشت: صنعت نفت ۱۷ پروژه با اعتباری بالغ بر ۶ میلیارد و ۸۵۰ میلیون ریال در زمینه عمران روستایی شامل و کمک به آسفالت و احداث جاده های روستایی و تأمین آب شرب در این شهرستان اجرا کرد.
وی تصریح کرد: یکهزار و۷۱۶ میلیارد و ۹۰۰ میلیون ریال صنعت نفت طرح عام المنفعه در زمینه اجرای ۱۶ طرح در زمینه جاده سازی، بهسازی و هدایت سیلاب در مناطق مختلف این شهرستان هزینه کرد.
صیدالی اظهار داشت: بهسازی جاده روستایی قلات، مرمت و بهسازی جاده های روستایی، دو بانده کردن جاده بین کاکامبارک تا امامزاده بی بی حکیمه(س)، ساخت زیر گذر، تکمیل بلوار پانصد دستگاه از مهمترین این طرح های است.
وی گفت: کمک به ساخت استخرهای سرپوشیده و روباز، زمین چمن فوتبال، زمین چمن هاکی و تکمیل و بازسازی مجتمع های ورزشی تختی و شهید بشارت با اعتباری بیش از ۱۶ میلیارد و ۲۷۵ میلیون ریال و ساخت شهربازی و پارک ۲۰ هکتاری با اعتبار ۲ میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال از مهمترین طرح های ورزشی و رفاهی اجرا شده از سوی صنعت نفت است.
شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران یکی از شرکت‌های مهم زیر مجموعه شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب ایران است.
این شرکت با بهره گیری و توانمندی از ۱۰ واحد بهره برداری، پنج کارخانه نمک‌زدایی در مدار، ۲ کارخانه نمک‌زدایی در دست اقدام، ۱۱ ایستگاه فشار و تزریق گاز، سه مجتمع بزرگ پالایشگاهی گاز و گازمایع، سیستم گاز آغار و دالان مشتمل بر ۱۲ دستگاه شیرگاه و لخته گیر مایع و چندین واحد آزمایشگاه شیمیایی، ۶ واحد آبرسان، حدود ۱۱۰ تفکیک گر سرچاهی و بوستری، ۳ ایستگاه برق فشار قوی و بیش از ۶۷۰۰ کیلومتر خطوط لوله از قطر ۴ تا ۵۲ اینچ دارد.
گچساران در جنوب استان کهگیلویه و بویراحمد واقع است.

منبع:
خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس