۰:۴۴:۴۰ - جمعه ۱۴ دی ۱۳۹۷
۷۲۰ میلیارد ریال برای رونق تولید در کهگیلویه و بویراحمد اختصاص یافت.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار کهگیلویه و بویراحمد از ابلاغ ۷۲۰ میلیارد ریال کمک‌های فنی و اعتباری به استان با هدف رونق تولید خبر داد.   سیمای زاگرس به نقل از تسنیم:  معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار کهگیلویه و بویراحمد از ابلاغ ۷۲۰ میلیارد ریال کمک‌های فنی و اعتباری به استان با هدف رونق تولید […]

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار کهگیلویه و بویراحمد از ابلاغ ۷۲۰ میلیارد ریال کمک‌های فنی و اعتباری به استان با هدف رونق تولید خبر داد. 

سیمای زاگرس به نقل از تسنیم:  معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار کهگیلویه و بویراحمد از ابلاغ ۷۲۰ میلیارد ریال کمک‌های فنی و اعتباری به استان با هدف رونق تولید خبر داد.

جعفر گوهرگانی در نشست هماهنگی توزیع اعتبارات رونق تولید در کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: این میزان اعتبار توزیع شهرستانی و دستگاهی آن در استان براساس قانون و دستورالعمل انجام گرفته است.

وی عنوان کرد: توزیع این اعتبارات بین واحدهای تولیدی در بخش‌های مختلف نیز براساس قانون و دستورالعمل و در اولویت قرار دادن واحدهای تولیدی با پیشرفت فیزیکی بالا و برخوردار از شاخص‌های لازم صورت می‌گیرد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: این میزان اعتبار کمک بلاعوض و یارانه است و به شرکت‌های دولتی و نیمه دولتی تعلق نمی‌گیرد.

گوهرگانی تاکید کرد: در توزیع این یارانه نباید هیچ‌گونه مسئله قوم گرایی، باندی، جناحی و خطی مشاهد شود.

منبع:
خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس