۱:۰۵:۳۷ - جمعه ۷ تیر ۱۳۹۸
۴۰ میلیارد ریال به ورزش قهرمانی گچساران اختصاص یافت.
نماینده مردم شهرستان های گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی گفت: با پیگیری های انجام شده از طریق وزارت نفت ۴۰ میلیارد ریال اعتبار برای فعالیت تیم های گچسارانی در لیگ های برتر و سایر تیم های قهرمانی اختصاص یافت.   سیمای زاگرس به نقل از ایرنا:  نماینده مردم شهرستان های گچساران و باشت […]

نماینده مردم شهرستان های گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی گفت: با پیگیری های انجام شده از طریق وزارت نفت ۴۰ میلیارد ریال اعتبار برای فعالیت تیم های گچسارانی در لیگ های برتر و سایر تیم های قهرمانی اختصاص یافت.۴۰ میلیارد ریال به ورزش قهرمانی گچساران اختصاص یافت

 

سیمای زاگرس به نقل از ایرنا:  نماینده مردم شهرستان های گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی گفت: با پیگیری های انجام شده از طریق وزارت نفت ۴۰ میلیارد ریال اعتبار برای فعالیت تیم های گچسارانی در لیگ های برتر و سایر تیم های قهرمانی اختصاص یافت.

غلامرضا تاجگردون اظهار داشت: با تزریق این اعتبار امکان فعالیت تیم های باشگاه فرهنگی ورزشی نفت و گاز گچساران در لیگ های مختلف ملی فراهم شد.

وی با اشاره به کمبود اعتبار ورزش قهرمانی که در روزهای اخیر نگرانی هایی را برای ورزشکاران این شهرستان ایجاد کرده بود تصریح کرد: فراهم کردن زمینه درخشش قهرمانان در عرصه های ملی و بین المللی زمینه ساز ایجاد انگیزه در ورزشکاران برای تلاش بیشتر است.

کمبود اعتبار ورزش قهرمانی باعث شد که باشگاه فرهنگی ورزشی نفت و گاز گچساران به تیم های خود اعلام کند اعتباری برای حضور تیم ها در لیگ های کشوری وجود ندارد.

شهرستان ۱۲۴ هزار نفری گچساران با ۱۸ تیم در لیگ های مختلف کشوری از قطب های اصلی ورزش کهگیلویه و بویراحمد محسوب می شود.

تیم هندبال مردان نفت و گاز گچساران که یک عنوان قهرمانی و چند مقام نائب قهرمانی در لیگ برتر، یک رتبه چهارمی در جام باشگاه های آسیا و یک عنوان هفتمی در جام باشگاه های جهان را در کارنامه افتخارات خود دارند مهمترین تیم این شهرستان است.

منبع:
خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس