۰:۰۰:۳۲ - سه شنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۸
۱۰۰ هزار نفر در حاشیه شهر یاسوج زندگی می کنند!
بیش از ۱۰۰ هزار نفر در حاشیه مرکز استان زندگی می کنند. یاسوج به نگاه فرا بخشی نیاز دارد و باید بیشتر مورد توجه قرار بگیرد.   سیمای زاگرس به نقل از مهر:  نماینده مردم شهرستان های بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی گفت: بیش از ۱۰۰ هزار نفر در حاشیه مرکز استان زندگی می […]

بیش از ۱۰۰ هزار نفر در حاشیه مرکز استان زندگی می کنند. یاسوج به نگاه فرا بخشی نیاز دارد و باید بیشتر مورد توجه قرار بگیرد.۱۰۰ هزار نفر در حاشیه شهر یاسوج زندگی می کنند/لزوم نگاه فرابخشی

 

سیمای زاگرس به نقل از مهر:  نماینده مردم شهرستان های بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی گفت: بیش از ۱۰۰ هزار نفر در حاشیه مرکز استان زندگی می کنند.

 غلام محمد زارعی عصر دوشنبه در شورای برنامه ریزی استان با اشاره به اینکه مرکز استان به دلایل گوناگون کانون مهاجرت است، افزود: ۱۰۰ هزار نفر در حاشیه شهر یاسوج زندگی می کنند.

زارعی با تاکید بر نگاه فرابخشی به یاسوج، تصریح کرد: یاسوج به نگاه فرا بخشی نیاز دارد و باید بیشتر مورد توجه قرار بگیرد.

زارعی از تحصیل ۶۰ هزار دانش آموز در شهرستان بویراحمد خبر داد و گفت: بر اساس نیاز سنجی ها، تکمیل و توسعه زیرساخت های آموزشی نیز به شکل مطلوبی محقق نشده است.

نماینده بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی با اشاره به جذب اعتبارات از تمام ظرفیت ها، خاطرنشان کرد: بخش قابل توجهی از اعتبارات ما متمرکز است و باید به این منابع متصل شویم.

زارعی فعال سازی کارگروه گردشگری استان را ضروری دانست و بر تلاش مضاعف در این حوزه تاکید کرد.

نماینده بویراحمد و دنا در مجلس با بیان اینکه باید ۸۰ میلیارد تومان درآمدهای های استان افزایش یابد، گفت: توجه به این مهم و نگاه صحیح در این بخش مورد تاکید است.

زارعی با اشاره به نشست شورای برنامه ریزی استان، تصریح کرد: جلسه شورای برنامه ریزی استان از مهمترین جلسات استان بوده و نگاه فرابخشی به این حوزه نیاز است.

زارعی گفت: نگاه فرابخشی به تبیین مسیر توسعه بر اساس اولویت ها کمک می کند.

منبع:
خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس