۲:۱۱:۵۶ - دوشنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۸
گندم کاران کهگیلویه و بویراحمد ۴۵ میلیارد ریال از دولت طلب دارند.
گندم کاران مناطق گرمسیری استان کهگیلویه و بویراحمد ۴۵ میلیارد ریال از دولت طلب دارند. تاکنون ۶۰ هزار و ۵۰۰ تن گندم از گندم کاران شهرستان‌های کهگیلویه، گچساران، بهمئی، لنده، چرام و باشت خریداری و ذخیره سازی شده است. سیمای زاگرس به نقل از تسنیم:   مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی کهگیلویه و بویراحمد گفت: گندم کاران […]

گندم کاران مناطق گرمسیری استان کهگیلویه و بویراحمد ۴۵ میلیارد ریال از دولت طلب دارند. تاکنون ۶۰ هزار و ۵۰۰ تن گندم از گندم کاران شهرستان‌های کهگیلویه، گچساران، بهمئی، لنده، چرام و باشت خریداری و ذخیره سازی شده است.Image result for ‫گندم کاران‬‎

سیمای زاگرس به نقل از تسنیم:   مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی کهگیلویه و بویراحمد گفت: گندم کاران مناطق گرمسیری استان ۴۵ میلیارد ریال از دولت طلب دارند.

علی صادق فروزنده اظهار داشت: تاکنون ۶۰ هزار و ۵۰۰ تن گندم از گندم کاران شهرستان‌های کهگیلویه، گچساران، بهمئی، لنده، چرام و باشت خریداری و ذخیره سازی شده است.

وی با بیان اینکه بهای گندم خریداری شده بیش از یک هزار و ۴۰ میلیارد ریال بوده است، عنوان کرد: از این مبلغ تاکنون یک هزار میلیارد ریال پرداخت شده و ۴۵ میلیارد ریال دیگر باقی مانده است.

فروزنده با بیان اینکه بزودی طلب گندم کاران استان پرداخت می‌شود، ابراز کرد: امسال ۷۰۰ میلیون تومان کرایه حمل از مزرعه تا مراکز خرید ملکی به کشاورزان گندم کار پرداخت شده که در واقع کمک خوبی به آنان بوده است.

مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی کهگیلویه و بویراحمد تعداد محموله‌های تحویل گرفته شده را ۱۴ هزار مورد عنوان کرد و افزود: خرید گندم در دو شهرستان سردسیری بویراحمد و دنا به تازگی آغاز شده است.

فروزنده خاطرنشان کرد: طبق برآوردهای سازمان جهاد کشاورزی باید بین ۱۰ تا ۱۵ هزار تن گندم از کشاورزان دو شهرستان بویراحمد و دنا خریداری و ذخیره سازی شود.

منبع:
خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس