۱۵:۳۰:۰۹ - دوشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۷
کهگیلویه و بویراحمد رتبه نخست شاخص‌های امنیتی را در کشور دارد.
جانشین فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد از کاهش وقوع جرائم در استان خبر داد و گفت: این استان رتبه نخست شاخص‌های امنیتی را در کشور دارد.   سیمای زاگرس به نقل از تسنیم:   جانشین فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد از کاهش وقوع جرائم در استان خبر داد و گفت: این استان رتبه نخست شاخص‌های امنیتی […]

جانشین فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد از کاهش وقوع جرائم در استان خبر داد و گفت: این استان رتبه نخست شاخص‌های امنیتی را در کشور دارد. 

سیمای زاگرس به نقل از تسنیم:   جانشین فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد از کاهش وقوع جرائم در استان خبر داد و گفت: این استان رتبه نخست شاخص‌های امنیتی را در کشور دارد.

 سرهنگ کیقباد مصطفایی ظهر امروز در نشست ستاد خدمات سفر کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: استان ما کمترین آمار وقوع جرائم را در چند سال گذشته به خود اختصاص داده و با تلاش همکاران ما در نیروی انتظامی امروز در بالاترین حد شاخص‌های امنیتی در سطح کشور قرار داریم.

وی از اجرای طرح ویژه امنیتی، انتظامی و ترافیکی در ایام نوروز ۹۸ خبر داد و افزود: به منظور تأمین امنیت و آسایش مسافران و گردشگران نوروزی، تقویت نیروی انتظامی در شهرستان‌های مختلف استان نیز مورد توجه است.

جانشین فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به راه‌اندازی بازارچه‌های صنایع دستی در ورودی شهرها در ایام نوروز، گفت: راه‌اندازی این بازارچه‌ها با هماهنگی پلیس راهور صورت گیرد تا شاهد مشکلات ترافیکی نباشیم.

 

مصطفایی با بیان اینکه نیروی انتظامی کهگیلویه و بویراحمد برای شرایط بحرانی آمادگی کامل دارد، خواستار آشکارسازی نقاط حادثه‌خیز در سطح محورهای مواصلاتی استان به لحاظ روشنایی، رنگ‌آمیزی و غیره شد.

وی بیان کرد: مکان‌های اسکان مسافرین با نصب بنر در معرض دید عموم و مسافرین قرار گیرد و برای جلوگیری از بروز حوادث غیرمترقبه از اتوبوس‌های درون شهری برای جابجایی مسافران استفاده نشود.

جانشین فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: انتطار داریم ۲۵ خودروی مناسب ترجیحا شاسی بلند از طریق ادارات در اختیار پلیس قرار گیرد تا در گشت نامحسوس از آنها استفاده شود.

منبع:
خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس