۲:۵۹:۰۸ - یکشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۷
کهگیلویه و بویراحمد جزو سه استان برتر کشور در زمینه پرداخت تسهیلات است.
  استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: این استان در پرداخت تسهیلات اشتغال روستایی، تسهیلات رونق تولید و تسهیلات پرداخت شده توسط نهادهای حمایتی در بین سه استان برتر کشور قرار دارد. سیمای زاگرس به نقل از تسنیم:    استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: این استان در پرداخت تسهیلات اشتغال روستایی، تسهیلات رونق تولید و تسهیلات پرداخت شده […]

  استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: این استان در پرداخت تسهیلات اشتغال روستایی، تسهیلات رونق تولید و تسهیلات پرداخت شده توسط نهادهای حمایتی در بین سه استان برتر کشور قرار دارد.سیمای زاگرس به نقل از تسنیم:    استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: این استان در پرداخت تسهیلات اشتغال روستایی، تسهیلات رونق تولید و تسهیلات پرداخت شده توسط نهادهای حمایتی در بین سه استان برتر کشور قرار دارد.

 علی‌محمد احمدی عصر امروز در نشست شورای هماهنگی بانک‌های کهگیلویه و بویراحمد خواستار همکاری بیشتر بانک‌های استان برای پرداخت مطالبات پیمانکاران شد و اظهار داشت: ظرفیت‌های مختلفی توسط دولت برای تسهیل در روند فعالیت پیمانکاران دیده شده است که تهاترهای بانکی و مالیاتی از مهم‌ترین این ظرفیت‌ها است.

وی با بیان اینکه به دنبال پول‌پاشی و دور زدن قانون نیستیم، افزود: حرکت فراتر از قانون در حوزه بانک ها نیز پذیرفتنی نیست و مصوبات و آیین‌نامه های اجرایی هم باید به شکل مطلوبی اجرا شوند.

 

استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: بانک‌ها  با هدف‌گذاری صحیح، سقف تهاتر در استان را بالا ببرند تا در پایان سال شاهد گشایش مناسبی در حوزه پیمانکاران برای پوشش پرداخت مطالبات کارگران باشیم.

احمدی عنوان کرد: استان کهگیلویه و بویراحمد در پرداخت تسهیلات اشتغال روستایی، تسهیلات رونق تولید و تسهیلات پرداخت شده توسط نهادهای حمایتی در بین سه استان برتر کشور قرار دارد.

منبع:
خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس