۹:۱۳:۴۲ - یکشنبه ۹ تیر ۱۳۹۸
کشتارگاه گچساران به مدت یک ماه تعطیل است!
کشتارگاه گچساران طبق برنامه زمانبندی به علت تعمیر و تجهیز به مدت یک ماه تعطیل است. تمهیدات لازم پیش بینی شده و جای نگرانی برای کشتار وجود ندارد.   سیمای زاگرس به نقل از مهر:  شهردار گچساران گفت: کشتارگاه گچساران طبق برنامه زمانبندی به علت تعمیر و تجهیز به مدت یک ماه تعطیل است.  مسعود ظفری افزود: تمهیدات […]

کشتارگاه گچساران طبق برنامه زمانبندی به علت تعمیر و تجهیز به مدت یک ماه تعطیل است. تمهیدات لازم پیش بینی شده و جای نگرانی برای کشتار وجود ندارد.کشتارگاه گچساران به مدت یک ماه تعطیل است

 

سیمای زاگرس به نقل از مهر:  شهردار گچساران گفت: کشتارگاه گچساران طبق برنامه زمانبندی به علت تعمیر و تجهیز به مدت یک ماه تعطیل است.

 مسعود ظفری افزود: تمهیدات لازم پیش بینی شده و جای نگرانی برای کشتار وجود ندارد.

وی بیان داشت: کشتارگاه صنعتی یاسوج با تأیید کارشناسان دامپزشکی به علت داشتن امکانات صنعتی، پیشرفته و بهداشتی به عنوان مکان جایگزین کشتارگاه گچساران تعیین شد.

ظفری افزود: مشکل حمل دام زنده به علت شرایط و قوانین خاص با هماهنگی شهرداری، فرمانداری و نیروی انتظامی و سازمان دامپزشکی انجام می‌شود و تعداد دفعات کشتار برای صرفه جویی در قیمتها، هزینه‌ها و کاهش خطرات احتمالی به دو بار در هفته تقلیل می‌یابد.

شهردار گچساران تصریح کرد: تعطیلی کشتارگاه و استفاده از کشتارگاه یاسوج نمی‌تواند باعث گران شدن قیمت گوشت شود.

وی افزود: برای جلوگیری از افزایش قیمت ها حمل دام زنده توسط شهرداری با هزینه و اجاره کردن ماشین موردنظر به صورت دو روز در هفته و در روزهای پنجشنبه و دوشنبه انجام می‌شود.

ظفری اظهار داشت: لاشه گوشت قرمز، باید توسط ماشین‌های یخچال دار و بهداشتی کشتارگاه صنعتی یاسوج تحویل فروشندگان گوشت قرمز شود.

منبع:
خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس