۲۳:۵۲:۵۲ - چهارشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۷
پیشرفت ۵۰ درصدی بزرگراه یاسوج ـ سی سخت
طرح ملی ساخت بزرگراه یاسوج ـ سی سخت ۵۰ درصد پیشرفت کاری دارد. صرفه جویی در مصرف سوخت، کاهش حوادث جاده‌ای و آلایندگی از مهمترین مزایای احداث این مسیر است.   سیمای زاگرس به نقل از صداوسیما:   طرح ملی ساخت بزرگراه یاسوج ـ سی سخت ۵۰ درصد پیشرفت کاری دارد.  مدیرکل راه و شهرسازی استان با بیان […]

طرح ملی ساخت بزرگراه یاسوج ـ سی سخت ۵۰ درصد پیشرفت کاری دارد. صرفه جویی در مصرف سوخت، کاهش حوادث جاده‌ای و آلایندگی از مهمترین مزایای احداث این مسیر است. 

سیمای زاگرس به نقل از صداوسیما:   طرح ملی ساخت بزرگراه یاسوج ـ سی سخت ۵۰ درصد پیشرفت کاری دارد.

 مدیرکل راه و شهرسازی استان با بیان اینکه ۲۵ کیلومتر بزرگراه در محور یاسوج به سی سخت با ۵۰ درصد پیشرفت فیزیکی در دست ساخت است گفت: صرفه جویی در مصرف سوخت، کاهش حوادث جاده‌ای و آلایندگی از مهمترین مزایای احداث این مسیر است.
عبدالمجید نژاد صفوی با اشاره به مسیر ۳۸ کیلومتری جاده یاسوج به سی سخت، افزود: ۲ نقطه حادثه‌خیز در این محور وجود دارد که تلاش می‌شود در اولین فرصت ایمن سازی شود همچنین از ۲ پل بزرگ و تقاطع در مسیر یاسوج به سی سخت بازدید شد که عملیات اجرایی یکی از آن‌ها به زودی شروع خواهد شد.
مدیرکل راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: طراحی و مطالعات مربوط به پل و تقاطع مسیر یاسوج به سی سخت برای پیگیری بیشتر به شورای فنی استان فرستاده شده است.
نژاد صفوی یادآور شد: با توجه به مشکلاتی که پیمانکاران از لحاظ نقدینگی دارند مطالبات آن‌ها به زودی پرداخت خواهد شد.
فاصله سی سخت – یاسوج حدود ۳۸ کیلومتر است که در ۲۵ کیلومتر از آن بزرگراه ساخته می‌شود.

منبع:
خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس