۱۳:۵۶:۲۷ - چهارشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۷
پرداخت ۷۴ میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی در گچساران
۷۴ میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی در گچساران پرداخت شد.  این مبلغ از بهمن ماه پارسال تاکنون پرداخت شده و با این اعتبار زمینه اشتغال ۴۴۰ نفر فراهم شده است.   سیمای زاگرس به نقل از صداوسیما:   ۷۴ میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی در گچساران پرداخت شد. مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان درجلسه شورای اداری […]

۷۴ میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی در گچساران پرداخت شد.  این مبلغ از بهمن ماه پارسال تاکنون پرداخت شده و با این اعتبار زمینه اشتغال ۴۴۰ نفر فراهم شده است. 

سیمای زاگرس به نقل از صداوسیما:   ۷۴ میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی در گچساران پرداخت شد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان درجلسه شورای اداری گچساران گفت: این مبلغ از بهمن ماه پارسال تاکنون پرداخت شده و با این اعتبار زمینه اشتغال ۴۴۰ نفر فراهم شده است.
پروانه نیک مرام افزود: در همین مدت سهمیه ابلاغی تسهیلات اشتغالزایی روستایی و عشایری استان از محل صندوق توسعه ملی در مرحله نخست یک هزار و ۷۰ میلیارد ریال بوده است.
وی گفت: مجموع تعداد طرح‌های معرفی شده به بانک‌های عامل استان یک هزار و ۹۰۲ مورد بوده است.
فرماندار گچساران نیز گفت:امسال سه هزار و ۳۶۰ میلیارد ریال به ۳۰۰ طرح عمرانی در حال ساخت گچساران اختصاص یافته است.
رحیمی با اشاره به اینکه بیش از ۸۰ درصد اعتبارات از محل درآمد‌های نفت و استانی تخصیص یافته است، افزود: از ابتدای سال جاری تاکنون یکهزار و ۷۸۵ میلیارد ریال از محل درآمد‌های نفت و استانی بین دستگاه‌های اجرایی در ۱۰۰ برنامه و ۲۶ سرفصل در این شهرستان توزیع شده است.

منبع:
خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس