۱۷:۴۰:۳۱ - چهارشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۷
“هَسَکوه” روستایی ناشناخته با مناظر شگفت انگیز در گچساران+تصاویر
هسته کوه (هَسَکوه) یکی از روستاهای استان کهگیلویه و بویراحمد است که در دهستان امازاده جعفر شهرستان گچساران واقع شده‌ است.     سیمای زاگرس به نقل از آفتاب جنوب:   برای سفر به این روستای زیبا، باید از ادامه مسیر روستای امامزاده جعفر برانید تا به فرعی برسید کمی نرسیده به روستای جهادآباد نارک و همین […]

هسته کوه (هَسَکوه) یکی از روستاهای استان کهگیلویه و بویراحمد است که در دهستان امازاده جعفر شهرستان گچساران واقع شده‌ است.   
سیمای زاگرس به نقل از آفتاب جنوب:   برای سفر به این روستای زیبا، باید از ادامه مسیر روستای امامزاده جعفر برانید تا به فرعی برسید کمی نرسیده به روستای جهادآباد نارک و همین جاده را اگر ادامه دهید، “هسته کوه” در انتظار شماست.

هسته کوه(هَسَکوه) یکی از روستاهای استان کهگیلویه و بویراحمد است که در دهستان امازاده جعفر شهرستان گچساران واقع شده‌است. 

برای سفر به این روستا، باید از ادامه مسیر روستای امامزاده جعفر برانید تا به فرعی برسید کمی نرسیده به روستای جهادآباد نارک و همین جاده را اگر ادامه دهید، “هسته کوه” در انتظار شماست.

دراین گزارش حتی از دیدن عکس‌ روستای “هسته کوه” هم لذت می‌برید و دلتان تازه می‌شود تا چه رسد به این‌که آنجا باشید و در طبیعت زیبایش قدم بزنید و بوی سرسبزی و طراوت بهاری را حس کنید.

این روستا در دهستان امامزاده جعفر قرار دارد و جمعیت روستا درحدود ۱۲ خانوار بوده که از طریق دامداری و کشاورزی امرار معاش می‌کنند.

منبع:
خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس