۸:۰۷:۱۱ - شنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۷
نجات پدر و مادر و کودک ۳ ساله از آتش سوزی اکبرآباد یاسوج+تصاویر
رئیس سازمان آتش نشانی یاسوج از نجات جان پدر و مادر یاسوجی و پسر سه ساله شان در یک آتش سوزی خبرداد.  سیمای زاگرس به نقل از ایسنا:  رئیس سازمان آتش نشانی یاسوج از نجات جان پدر و مادر یاسوجی و پسر سه ساله شان در یک آتش سوزی خبر داد.  محمد رستمی  افزود: ساعت […]

رئیس سازمان آتش نشانی یاسوج از نجات جان پدر و مادر یاسوجی و پسر سه ساله شان در یک آتش سوزی خبرداد. سیمای زاگرس به نقل از ایسنا:  رئیس سازمان آتش نشانی یاسوج از نجات جان پدر و مادر یاسوجی و پسر سه ساله شان در یک آتش سوزی خبر داد. 
محمد رستمی  افزود: ساعت حدود ۱۶و۱۰دقیقه آتش سوزی در طبقه ۳ یک منزل مسکونی که یک خانواده ۳نفره درطبقه ۴ گیر افتاده بودند، رخ داد.
وی اظهارکرد: با تلاش ۱۰ آتش نشان به فرماندهی مدیرعامل یک پسر۳ساله و زن و شوهر حدود۳۰ساله نجات پیدا کردند.
رئیس سازمان آتش نشانی یاسوج با بیان خوشبختانه این آتش سوزی تلفات جانی نداشت، تصریح کرد: در پی آتش سوزی این زن و شوهر دچار دود زدگی شدند.
رستمی در خصوص علت آتش سوزی خاطرنشان کرد: با تلاش آتش نشانان آتش سوزی مهار شده علت آتش سوزی در دست بررسی است.
وی اضافه کرد: این منزل مسکونی کامل نا ایمن بود و حتی آتش نشانان برای اطفا حریق و نجات جان این سه نفر با مشکل مواجه شده بودند.
رئیس آتش نشانی یاسوج اضافه کرد: در این آتش سوزی داشتن نردبان آتش نشانی بلند که آتش نشانی یاسوج فاقد آن است، به صورت جدی احساس شد.

منبع:
خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس