۱۵:۳۲:۴۹ - پنج شنبه ۲۰ دی ۱۳۹۷
مرکز رشد گچساران آغاز به کار کرد.
مرکز رشد گچساران، که از سه ماه پیش راه اندازی شده با برگزاری نخستین جلسه کمیته های تخصصی ارزیابی متقاضیان، به صورت فعالیت خود را آغاز کرد.   سیمای زاگرس به نقل از ایرنا:    رئیس پارک علم و فناوری استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: مرکز رشد گچساران، که از سه ماه پیش راه اندازی […]

مرکز رشد گچساران، که از سه ماه پیش راه اندازی شده با برگزاری نخستین جلسه کمیته های تخصصی ارزیابی متقاضیان، به صورت فعالیت خود را آغاز کرد. 

سیمای زاگرس به نقل از ایرنا:    رئیس پارک علم و فناوری استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: مرکز رشد گچساران، که از سه ماه پیش راه اندازی شده با برگزاری نخستین جلسه کمیته های تخصصی ارزیابی متقاضیان، به صورت فعالیت خود را آغاز کرد.

سید شمس الدین هاشمی  افزود: نخستین جلسه کمیته های تخصصی ارزیابی متقاضیان استقرار در مرکز رشد گچساران برگزار شد.
وی رسالت اصلی مراکز رشد را شناسایی، پرورش و حمایت از ایده ها و صاحبان ایده دانست و افزود: در همین راستا، اولین جلسه ارزیابی طرح های متقاضیان استقرار در مرکز رشد گچساران برگزار شد که پس از ارائه طرح ها در حضور داوران، دو طرح، مجوز ورود به مرکز رشد گچساران را به دست آوردند.
هاشمی با بیان اینکه یکی از این طرح ها در حوزه صنعت هوایی، پهباد ، آموزش و تربیت کارآفرینان بود افزود: این جلسه نشان داد که استعداد های قابل قبولی در شهرستان ها وجود دارد که با توسعه مراکز رشد در شهرستان ها، می توان بخش اعظمی از این سرمایه ها را هدایت و پشتیبانی کرد.
رییس پارک علم و فناوری کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: ایده های نو و خلاقانه که قابلیت تجاری سازی را داشته باشند، پس از اخذ تایید کمیسیون های تخصصی، از سوی پارک علم و فناوری استان حمایت خواهند شد.
مرکز رشد گچساران وابسته به پارک علم و فناوری استان، فعالیت خود را در ساختمان شهید پناهنده دانشگاه آزاد اسلامی واحد گچساران آغاز کرده است.
پارک علم و فناوری استان کهگیلویه و بویراحمد به عنوان آخرین پارک کشور سال ۹۶ فعالیت خود را آغاز کرد و در حال حاضر ۱۱ شرکت در حوزه های فناوری اطلاعات، ماشین آلات، قطعات الکترونیکی، داروسازی و انرژی های نو در این پارک مشغول فعالیت هستند.

منبع:
خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس