۱۲:۰۵:۰۶ - سه شنبه ۷ اسفند ۱۳۹۷
مرغ مورد نیاز نوروز ۹۸ استان کهگیلویه و بویراحمد تامین شد.
 رئیس سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد گفت: با توجه به ۵۴۰ هزار قطعه جوجه‌ریزی توسط واحد‌های مرغداری استان و همچنین ذخیره‌سازی مرغ منجمد، در ایام نوروز ۹۸ با مشکل کمبود مرغ روبرو نمی‌شویم.   سیمای زاگرس به نقل تسیم:   رئیس سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد گفت: با توجه به ۵۴۰ هزار قطعه جوجه‌ریزی […]

 رئیس سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد گفت: با توجه به ۵۴۰ هزار قطعه جوجه‌ریزی توسط واحد‌های مرغداری استان و همچنین ذخیره‌سازی مرغ منجمد، در ایام نوروز ۹۸ با مشکل کمبود مرغ روبرو نمی‌شویم. 

سیمای زاگرس به نقل تسیم:   رئیس سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد گفت: با توجه به ۵۴۰ هزار قطعه جوجه‌ریزی توسط واحد‌های مرغداری استان و همچنین ذخیره‌سازی مرغ منجمد، در ایام نوروز ۹۸ با مشکل کمبود مرغ روبرو نمی‌شویم.

 الیاس تاج‌الدینی با بیان اینکه در ایام نوروز ۹۸ با کمبود مرغ گرم و منجمد روبرو نمی‌شویم، اظهار داشت: ۵۴۰ هزار قطعه جوجه‌ریزی در استان انجام شده که در ایام نوروز به بازار عرضه می‌شود ضمن اینکه مرغ منجمد هم ذخیره‌سازی شده است. 

وی افزود: تمهیدات لازم برای تامین گوشت قرمز گرم و منجمد هم اندیشیده شده ضمن اینکه انتظار داریم طبق تاکید استاندار هیچ دامی از استان خارج نشده و جلوی قاچاق دام گرفته شود.

تاج‌الدینی عنوان کرد: تاکنون ۳۰۰ تن سیب ذخیره‌سازی شده و ذخیره‌سازی پرتقال هم در حال انجام است ضمن اینکه سیب و پرتقال با کیفیت با اولویت تولیدات بومی استان تأمین و ذخیره‌سازی شده است تا در راستای تنظیم بازار در ایام پایانی سال به بازار میوه، تزریق شود. 

منبع:
خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس