۲۱:۴۰:۱۶ - جمعه ۱۶ آذر ۱۳۹۷
فرمانده سپاه فتح شهادت شهید کهگیلویه و بویراحمدی حادثه تروریستی چابهار را تسلیت گفت.
 فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد با صدور پیامی شهادت داریوش رنجبر شهید کهگیلویه و بویراحمدی حادثه تروریستی چابهار را تسلیت گفت.   سیمای زاگرس به نقل از تسنیم:   فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد با صدور پیامی شهادت داریوش رنجبر شهید کهگیلویه و بویراحمدی حادثه تروریستی چابهار را تسلیت گفت. فرمانده سپاه فتح کهگیلویه […]

 فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد با صدور پیامی شهادت داریوش رنجبر شهید کهگیلویه و بویراحمدی حادثه تروریستی چابهار را تسلیت گفت.فرمانده سپاه فتح شهادت شهید کهگیلویه و بویراحمدی حادثه تروریستی چابهار را تسلیت گفت

 

سیمای زاگرس به نقل از تسنیم:   فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد با صدور پیامی شهادت داریوش رنجبر شهید کهگیلویه و بویراحمدی حادثه تروریستی چابهار را تسلیت گفت.

فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد با صدور پیامی شهادت «داریوش رنجبر» شهید کهگیلویه و بویراحمدی حادثه تروریستی چابهار را تسلیت گفت. متن پیام بدین شرح است:

بسم رب الشهداء و الصدیقین

پل شهادت اصلی‌ترین وسیله رسیدن به معبود است که شهدای گرانقدر با عبور از این گذرگاه درخشان برای همیشه جاویدان باقی می‌مانند و عزت و سربلندی را برای ملت شریف ایران به جای گذاشته و ثبات و استمرار خط سرخ حسین (ع) را با خون خود تضمین نمودند و راه شجاعت را به ما آموختند.

بار دیگر یکی از مردان الهی و هم تبار عاشورائیان به فیض عظیم شهادت نائل آمد و روح پاکش با ارواح شهیدان والامقام خصوصا حضرت آقا سید الشهداء(ع) در ملکوت اعلی ماوی گزید و از روزی الهی بهرمند گردید.

شهادت سروان داریوش رنجبر، از شهدای تروریستی چابهار را به محضر امام زمان، رهبر معظم انقلاب، ملت اسلامی ایران و مردم شریف استان کهگیلویه و بویراحمد و خانواده محترم رنجبر تبریک و تسلیت عرض می‌نماییم.

منبع:
خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس