۱۲:۱۲:۰۸ - دوشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۷
عجیب ترین پل ایران، داستان پلی که زیر کشت گندم رفت! +عکس
طی چند روز اخیر تصاویری مبنی بر اینکه یک پل در شهرستان لنده زیر کشت گندم رفت در فضای مجازی منتتشر شد که واکنش هایی را در پی داشت.   سیمای زاگرس به نقل از ایسنا:   طی چند روز اخیر تصاویری مبنی بر اینکه یک پل در شهرستان لنده زیر کشت گندم رفت در فضای […]

طی چند روز اخیر تصاویری مبنی بر اینکه یک پل در شهرستان لنده زیر کشت گندم رفت در فضای مجازی منتتشر شد که واکنش هایی را در پی داشت. 

سیمای زاگرس به نقل از ایسنا:   طی چند روز اخیر تصاویری مبنی بر اینکه یک پل در شهرستان لنده زیر کشت گندم رفت در فضای مجازی منتتشر شد که واکنش هایی را در پی داشت.

دارا کریمی نژاد، فرماندار شهرستان لنده در این خصوص گفت: این پل مربوط به دهه ۶۰ و در بخش سوق حوزه شهرستان کهگیلویه است. هم اکنون نیازی به این پل نیست.

وی افزود: بخشی از این پل که در حوزه شهرستان لنده بود در پی وقوع سیل در سال ۱۳۶۵ تخریب و از بین رفت که بدون استفاده و نیمه کاره رها شده است.

کریمی نژاد اضافه کرد: بخشی از این پل مخروبه که در حوزه کهگیلویه بود ظاهرا یکی از کشاورزان روستای بهشت آباد بخاطر اینکه محل تجمع معتادان بود اقدام به کشت گندم روی این پل کرد.

منبع:
خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس