۰:۲۲:۱۹ - سه شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۷
شهرستان کهگیلویه در بحث تامین و توزیع شکر دچار بحران شده است!
 سرپرست اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان کهگیلویه گفت: تا زمانی که شکر تنظیم بازار عرضه می‌کردیم مشکلی وجود نداشت اما از زمانی که شکر تنظیم بازاری در شهرستان تمام شد در زمینه شکر دچار بحران شده‌ایم. سیمای زاگرس به نقل از تسنیم:   سرپرست اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان کهگیلویه گفت: تا زمانی که […]

 سرپرست اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان کهگیلویه گفت: تا زمانی که شکر تنظیم بازار عرضه می‌کردیم مشکلی وجود نداشت اما از زمانی که شکر تنظیم بازاری در شهرستان تمام شد در زمینه شکر دچار بحران شده‌ایم.شهرستان کهگیلویه در بحث تامین و توزیع شکر دچار بحران شده است

سیمای زاگرس به نقل از تسنیم:   سرپرست اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان کهگیلویه گفت: تا زمانی که شکر تنظیم بازار عرضه می‌کردیم مشکلی وجود نداشت اما از زمانی که شکر تنظیم بازاری در شهرستان تمام شد در زمینه شکر دچار بحران شده‌ایم.

 یاسین علویان در نشست کمیته تنظیم بازار شهرستان کهگیلویه اظهار داشت: کالای مشمول تنظیم بازار در سطح شهرستان کهگیلویه با تدابیر نظارتی شدیدی توزیع می شود.

وی با بیان اینکه نظارت بر بازار کهگیلویه بیشتر شده، افزود: ۳۵۴ فقره فرم گزارش بازرسی از اصناف تحت عنوان‌های مختلف مانند کم فروشی، گران فروشی و تقلب در مدت یک ماه گذشته توسط بازرسان انجام و پس از تشکیل پرونده برای بررسی مراحل قانونی به تعزیرات حکومتی معرفی شدند.

علویان با بیان اینکه تا الان در شهرستان کهگیلویه ۶۹ هزار و ۲۴۳ کیلوگرم گوشت قرمز منجمد و ۷ هزار و ۵۰۰ کیلوگرم نیز گوشت مرغ منجمد در سطح شهرستان توزیع شده است، افزود: برای تنظیم بازار ۴۹۹ حلقه انواع لاستیک خودرو و همچنین برنج مرغوب سون استار نیز به صورت مستمر در بین مردم توزیع شده است.

وی با بیان اینکه شهرستان کهگیلویه در بحث تامین و توزیع شکر دچار بحران شده ایم، گفت: تاثیر برخی کالاها موقعی می‌تواند نمود خود را نشان دهد که خلا آنها محسوس شود مانند شکر، تا زمانی که شکر تنظیم بازار عرضه می‌کردیم مشکلی وجود نداشت اما از زمانی که شکر تنظیم بازاری در شهرستان تمام شد در زمینه شکر دچار بحران شده‌ایم.

منبع:
خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس