۱۶:۰۲:۴۶ - یکشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۸
سه شکایت درباره کیک‌های آلوده به قرص در گچساران گزارش شد.
سه فقره گزارش مبنی بر وجود قرص در داخل کیک‌های عرضه شده در ۲ باب از فروشگاه های غذایی شهرستان گچساران در چند روز گذشته به این اداره ارائه شد که مسئولان و کارشناسان شبکه بهداشت با همکاری سایر ارگان‌ها نظارتی در حال پیگیری و انجام بازدید و بررسی‌های میدانی مستمر هستند.   سیمای زاگرس […]

سه فقره گزارش مبنی بر وجود قرص در داخل کیک‌های عرضه شده در ۲ باب از فروشگاه های غذایی شهرستان گچساران در چند روز گذشته به این اداره ارائه شد که مسئولان و کارشناسان شبکه بهداشت با همکاری سایر ارگان‌ها نظارتی در حال پیگیری و انجام بازدید و بررسی‌های میدانی مستمر هستند.Image result for ‫کیک قرصی‬‎

 

سیمای زاگرس به نقل از ایرنا:   مدیر شبکه بهداشت و درمان گچساران گفت: اکنون سه مورد شکایت درباره کیک‌های آلوده به قرص به این اداره اعلام شده است.

سهراب صیدی به مشاهده قرص در کیک‌های عرضه شده در برخی فروشگاه‌های مواد غذایی این شهرستان  اشاره کرد و از مردم گچساران خواست تا از خرید مواد غذایی با بسته‌بندی مخدوش پرهیز کنند.

وی بیان کرد: سه فقره گزارش مبنی بر وجود قرص در داخل کیک‌های عرضه شده در ۲ باب از فروشگاه های غذایی این شهرستان در چند روز گذشته به این اداره ارائه شد که مسئولان و کارشناسان شبکه بهداشت با همکاری سایر ارگان‌ها نظارتی در حال پیگیری و انجام بازدید و بررسی‌های میدانی مستمر هستند.

صیدی ابراز کرد: انتظار می رود فروشگاه‌های این شهرستان اقدام به تهیه محصولات مورد نیاز از  مراکز پخش معتبر و شرکت های پخش مجوزدار کنند.

وی تصریح کرد: فروشگاه‌های مواد غذایی، هنگام خرید محصولات اقدام به دریافت فاکتور کنند تا در صورت هرگونه محصول غذایی مشکل دار و غیرمجاز  پاسخگو باشند.

صیدی ادامه داد: همچنین شهروندان در زمان خرید به تاریخ تولید، انقضاء، علامت استاندارد و سالم بودن شکل ظاهری محصولات و محتویات آن دقت کرده و در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک، به شبکه و درمان اطلاع دهند.

صیدی به شهروندان گچسارانی توصیه کرد: برای پیشگیری از مشکلات احتمالی، از خرید هرگونه محصول با بسته بندی مخدوش شده پرهیز کنند.

شهرستان ۱۵۰ هزار نفری گچساران در جنوب غربی کهگیلویه و بویراحمد قرار داد.

منبع:
خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس