۹:۵۰:۱۶ - چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۸
زلزله ۳٫۷ ریشتری، سی سخت را لرزاند.
زلزله ای به بزرگی ۳٫۷در مقیاس امواج درونی زمین (ریشتر) ، ساعت ۹ و ۹ دقیقه و ۱۳ ثانیه امروز چهارشنبه سی سخت مرکز شهرستان دنا در استان کهگیلویه و بویر احمد را لرزاند.   سیمای زاگرس به نقل از ایرنا:  زلزله ای به بزرگی ۳٫۷ در مقیاس امواج درونی زمین (ریشتر) ، ساعت ۹ و […]

زلزله ای به بزرگی ۳٫۷در مقیاس امواج درونی زمین (ریشتر) ، ساعت ۹ و ۹ دقیقه و ۱۳ ثانیه امروز چهارشنبه سی سخت مرکز شهرستان دنا در استان کهگیلویه و بویر احمد را لرزاند. 

سیمای زاگرس به نقل از ایرنا:  زلزله ای به بزرگی ۳٫۷ در مقیاس امواج درونی زمین (ریشتر) ، ساعت ۹ و ۹ دقیقه و ۱۳ ثانیه امروز چهارشنبه سی سخت مرکز شهرستان دنا در استان کهگیلویه و بویر احمد را لرزاند.

مرکز لرزه‌نگاری کشور شدت این زمین لرزه را ۳٫۷ در مقیاس امواج درونی زمین (ریشتر) ثبت کرده است .
زمان وقوع این زمین‌لرزه‌ ساعت ۹ و ۹ دقیقه و ۱۳ ثانیه چهارشنبه، چهارم اردیبهشت ماه اعلام شده است .
تاکنون گزارشی از خسارات احتمالی جانی و مالی این زمین‌لرزه که در عمق ۶ کیلومتری زمین رخ داده، گزارش نشده است .
این زمین لرزه در پنج کیلومتری سی سخت، ۲۰ کیلومتری چیتاب در استان کهگیلویه و بویر احمد و ۲۲ کیلومتری کمه اصفهان رخ داده است.
از ۱۲ اردیبهشت سال گذشته نزدیک به ۵۰ زلزله و پس لرزه به بزرگی ۲٫۵ تا ۵٫۲ ریشتر در مناطق مختلف کهگیلویه و بویر احمد رخ داده که حدود ۲۵۰ مصدوم بدنبال داشته اند.
براساس برآوردهای نهایی، زلزله های ۵٫۲ و ۴٫۸ ریشتری ۱۲ و ۱۷ اردیبهشت ۹۷ بیش از یک هزار و ۸۱۰ میلیارد ریال به یاسوج و سی سخت در این استان آسیب رساند.

منبع:
خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس