۹:۲۰:۰۶ - دوشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۸
دستگیری قاتل کمتر از ۴ ساعت در گچساران
با اقدامات ویژه میدانی و تلاش مضاعف و استفاده از شگردهای پلیسی، قاتل شناسایی و کمتر از ۴ ساعت دستگیر که ضمن اعتراف صریح به ارتکاب قتل، پرونده ای در این خصوص تشکیل که به همراه متهم جهت رسیدگی تکمیلی در اختیار پلیس آگاهی قرار گرفت.   سیمای زاگرس به نقل از ایسنا:  فرمانده انتظامی […]

با اقدامات ویژه میدانی و تلاش مضاعف و استفاده از شگردهای پلیسی، قاتل شناسایی و کمتر از ۴ ساعت دستگیر که ضمن اعتراف صریح به ارتکاب قتل، پرونده ای در این خصوص تشکیل که به همراه متهم جهت رسیدگی تکمیلی در اختیار پلیس آگاهی قرار گرفت. 

سیمای زاگرس به نقل از ایسنا:  فرمانده انتظامی شهرستان گچساران از دستگیری قاتل تبعه افغان در کمتر از ۴ ساعت در این شهرستان خبر داد .

 سرهنگ “سید محمد موسوی”  در تشریح این خبر گفت: در پی اطلاع واصله از اهالی روستای سربیشه شهرستان گچساران مبنی بر پیدایش جسد جوانی در باغات زارعی این روستا ، ماموران پاسگاه امامزاده جعفر به محل اعزام شدند .

وی افزود: در مشاهده ماموران با جسد فردی حدوداً ۲۲ ساله از اتباع افغانی که آثار خراشیدگی و زخم بر روی سینه سمت چپ مشهود و بر روی زمین افتاده بود، با تایید عوامل اورژانس مبنی بر فوت، اقدامات قانونی و هماهنگی با مرجع قضایی به صورت ویژه انجام گرفت .

فرمانده انتظامی شهرستان گچساران تصریح کرد: بررسی های میدانی و تحقیقات گسترده در این زمینه توسط مأموران مشخص شد؛ مقتول فردی ۲۲ ساله و تبعه افغان، در باغ شخصی به عنوان کارگر و نگهبان بوده است.

موسوی عنوان کرد: با توجه به حساسیت موضوع با هماهنگی مرجع قضایی، با اقدامات ویژه میدانی و تلاش مضاعف و استفاده از شگردهای پلیسی، قاتل شناسایی و کمتر از ۴ ساعت دستگیر که ضمن اعتراف صریح به ارتکاب قتل، پرونده ای در این خصوص تشکیل که به همراه متهم جهت رسیدگی تکمیلی در اختیار پلیس آگاهی قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان گچساران در پایان ضمن قدردانی از همکاری خوب مردم، از شهروندان خواست در صورت مشاهده و برخورد با هر گونه جرایم و ناهنجاری های اجتماعی در شهرستان از طریق تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع تا در کمترین زمان ممکن نسبت به شناسایی جرم و دستگیری مجرمان و متخلفان اقدام شود. 

منبع:
خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس