۱:۲۵:۳۷ - چهارشنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۸
دستور معاون اول رئیس جمهور در راستای توسعه زیرساخت های استان کهگیلویه و بویراحمد
معاون اول رئیس جمهور در راستای توجه جدی به زیرساخت های استان کهگیلویه و بویراحمد به تمامی وزارت خانه ها و دستگاه های اجرایی دستور ویژه صادر کرد.   سیمای زاگرس به نقل از ایسنا:   معاون اول رئیس جمهور در راستای توجه جدی به زیرساخت های استان کهگیلویه و بویراحمد به تمامی وزارت خانه ها […]

معاون اول رئیس جمهور در راستای توجه جدی به زیرساخت های استان کهگیلویه و بویراحمد به تمامی وزارت خانه ها و دستگاه های اجرایی دستور ویژه صادر کرد.


 

سیمای زاگرس به نقل از ایسنا:   معاون اول رئیس جمهور در راستای توجه جدی به زیرساخت های استان کهگیلویه و بویراحمد به تمامی وزارت خانه ها و دستگاه های اجرایی دستور ویژه صادر کرد.

 اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور در دیدار با استاندار کهگیلویه و بویراحمد ضمن تقدیر از رشادت ها و شجاعت های مردم شریف استان در دوران های مختلف افزود: دولت به استان های کمتر توسعه یافته نگاه ویژه دارد.

وی بیان کرد: امید است بتوانیم با تلاش و همدلی در زمینه های مختلف و بکارگیری راهبردها زمینه پیشرفت این استان را فراهم کنیم.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد نیز در این دیدار با اشاره به ظرفیت های استان تصریح کرد:  بهره برداری مناسب از این ظرفیت ها نیازمند تأمین اعتبار است.

حسین کلانتری عنوان کرد: این استان دارای جاذبه های بکر و طبیعی فراوانی است که با توسعه زیرساخت های گردشگری می توان زمینه اشتغال جوانان را فراهم کرد.

وی گفت: نبود صنایع تبدیلی در استان یکی از معضلات حوزه اقتصاد کشاورزی است که انتظار می رود با مساعدت دولت و سرمایه گذاری بخش خصوصی بتوان زمینه رونق تولید و صادرات محصولات استان را به وجود آورد.

 لازم به ذکر است که معاون اول رئیس جمهور در راستای توجه جدی به زیرساخت های استان کهگیلویه و بویراحمد به تمامی وزارت خانه ها و دستگاه های اجرایی دستور ویژه صادر کرد.

منبع:
خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس