۲۳:۰۹:۰۳ - یکشنبه ۹ تیر ۱۳۹۸
در مقابل تخلف در انتخابات بی رحم هستم.
استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: برخی جاها آدم بی‌رحمی هستم یکی از آن‌جاها، خیانت به خون شهیدان، نظام، بیت المال و دیگری هم تخلف در انتخابات است.   سیمای زاگرس به نقل از ایسنا:  استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: برخی جاها آدم بی‌رحمی هستم یکی از آن‌جاها، خیانت به خون شهیدان، نظام، بیت المال و […]

استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: برخی جاها آدم بی‌رحمی هستم یکی از آن‌جاها، خیانت به خون شهیدان، نظام، بیت المال و دیگری هم تخلف در انتخابات است.Image result for ‫حسین کلانتری‬‎

 

سیمای زاگرس به نقل از ایسنا:  استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: برخی جاها آدم بی‌رحمی هستم یکی از آن‌جاها، خیانت به خون شهیدان، نظام، بیت المال و دیگری هم تخلف در انتخابات است.

 حسین کلانتری شامگاه یکشنبه، نهم تیرماه در نشست شورای اداری استان، ضمن تسلیت به مناسبت حادثه هفتم تیرماه افزود: امام راحل و رهبری معظم انقلاب در خصوص صفات شهید بهشتی سخنان برجسته‌ای دارند .

وی اظهارکرد: در جنگ تمام عیار اقتصادی با دشمن و تحریم همه جانبه هستیم و اگر کاری دیگر به جز کارهایی که می‌کنند علیه ما انجام نمی‌دهند، توانش را ندارند.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: در شرایط سختی قرار داریم اما در همین شرایط سخت هم می‌توان کار کرد، در صورتی که صرفه‌جویی شود می توان از همین محل اعتبار گرفت و پروژه تعریف کرد. هر چند که اعتبارات استانی ناچیز است اما منابع زیادی در سطح ملی داریم که باید از آن‌ها استفاده شود .

کلانتری تصریح کرد: نقشی در انتصابات اخیر استان نداشته‌ام و تیم مدیریت را خودم ارنج نکرده‌ام  و با همین گروه هم می‌شود کار کرد اما انتظاراتی است که باید برآورده شود .

مدیران درصدد تقابل با رسانه‌ها نباشند

وی خطاب به مدیران با بیان اینکه رسانه ها دلسوزند و دغدغه دارند، ادامه داد: مدیران چندان درصدد تقابل با رسانه‌ها نباشند آن جایی که اخبار و گزارش‌ها صحیح است در مقام اصلاح امور باشند و آن جایی که ممکن است واقعیت نداشته باشد وقت خود را تلف نکنند چرا که فرصت حاشیه‌سازی و حاشیه‌پردازی نداریم اما هر جا رسانه ها سوال و نقدی مطرح می شود، باید محترمانه پاسخ داده شود .

استاندار کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به جشنواره ملی فرهنگ عشایر در شهر یاسوج عنوان کرد: برنامه دقیق این جشنواره چهار روزه که مهم است ارائه شود چراکه گردشگری کم نظیر استان ظرفیت مناسبی برای اشتغال، رفاه، توسعه و معرفی استان است که نه تنها در سطح ملی بلکه در سطح بین المللی موثر است. استان کهگیلویه و بویراحمد ظرفیت ها و موقعیتی که دارد می تواند در سطح ملی بدرخشد.

حتی ۱۰۰۰ تومان از اعتبارات اسناد خزانه برگشت نخورد

کلانتری از مدیران خواست تا موضوع اعتبارات اسناد خزانه و تخصیص آن‌ها را جدی بگیرند و بیان کرد: بطوریکه حتی یک هزار تومانی از این اعتبارات برگشت نخورد و اگر اعتبارات اسناد خزانه دستگاهی برگشت بخورد با مدیر و وزیر مربوطه کشوری اش بصورت کتبی اعلام می‌کنم . جذب این اعتبارات از ملاک های ارزیابی مدیران است.

وی تاکید کرد: کوتاه می‌گویم که همه بشنوند؛ ایمان داشته باشید که میزان رأی مردم است و رای مثل ناموس است، نباید هیچ دست اندرکاری انتخاباتی رفتاری به جز سلامت، امنیت، مشارکت حداکثری، امانت داری و بی طرفی به ذهنش خطور کند و به جز قانون جمهوری اسلامی به چیز دیگری عمل کند .

استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: به صراحت می‌گویم که در ۲۵ انتخابات مسئولیت داشته‌ام و در مقابل حتی یک رأی مردم ضمانت قانونی و شرعی داریم و به غیر این خیانت به دین و آخرت خودمان است .

کلانتری اظهارکرد: خودم را کوچکترین آدم می‌دانم و آن پایین هم می‌نشینم اما برخی جاها آدم بی‌رحمی هستم یکی از آن‌جاها، بی‌رحمی‌ها در مقابل خیانت به خون شهیدان، نظام، بیت المال و دیگری هم تخلف در انتخابات است .

وی گفت: از الان خودمان را برای انتخابات تنظیم کنیم، تاکنون در انتخابات ها به خانواده ام نگفتم به چه کسی رأی ‌می دهم و یا به چه کسی رای دهید. همه آمال مردم را در رأی شان است و نباید با سرنوشت مردم بازی و شوخی کرد .

استاندار کهگیلویه و بویراحمد افزود: مدیران برای افتتاح و کلنگ زنی پروژه ها و حضور مسئولان ملی و کشوری در استان با فرمانداران و استانداری هماهنگی داشته باشند، هیچ انتصابی در شهرستان ها بدون هماهنگی با فرمانداران انجام نشود و نیروها را بر اساس توانمندی، شایستگی، خوشی سابقه و همراهی با دولت با انتصاب کنید .

وی در خصوص احترام به وقت و حضور در جلسات تصریح کرد: بعد از خواندن قرآن در جلسات بهتر است که مدیران دیگر وارد جلسه نشوند و خودم هم چند دقیقه قبل از جلسات حضور پیدا خواهم کرد، مدیران کل در جلسات حضور داشته باشند و اگر ماموریت و موردی پیش می آید با استانداری هماهنگی و جانشین برای حضور در جلسه معرفی شود و مدیرانی که نتوانستند به موقع در جلسات حضور یابند دیگر نیایند.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: اگر مدیری سه جلسه به حضور نیافت تذکر داده می شود اما تذکر چهارم مدیر را به مقام کشوری مربوطه ارسال می کنم.

کلانتری با اشاره به توجه در حوزه نیروی انسانی، اظهارکرد: نگاه دستگاه‌ها به توجه، فرصت دهی و جذب نیروهای جوان و توانمند و آینده دار باشد، باید سرمایه انسانی دستگاه ها نیز به حرکت درآمده و از این توانایی برای پیشبرد اهداف و خدمت به مردم بهره ببریم و مدیران باید به جوانان و بانوان در عرصه مدیریت استان فرصت دهند و جانشین پروری کنند.

وی با تاکید بر فعال سازی بخش خصوصی استان، خاطرنشان کرد: نباید جرأت و جسارت و شجاعت را از دستگاه‌ها و بخش خصوصی بگیریم . دستگاه‌های نظارتی، نظارت لازم را انجام می‌دهند، اما پیشگیری محور فعالیت این حوزه است .

استاندار کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: ما مسئولیت را پذیرفتیم یا باید بذاریم زمین و یا بمانیم که می خواهیم بمانیم و باید صبوری را محور رفتارهای خود قرار دهیم و این صبوری از ادای تکلیف است . با همین امکانات و شرایط بیشتر می توان کار کرد و مردم هم ببینند کمک هم کنند.

کلانتری اضافه کرد: مدیران از ارجاع مراجعان به دیگری یا دستگاه دیگری خود داری کنند، ما مسئولیم نباید مردم سرگردان شوند و از این میز به آن میز پاس داده شوند و دستگاهها همه در حوزه تخصصی خود مسئول هستند.

منبع:
خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس