۱۰:۰۱:۰۵ - سه شنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۸
تغییر ساعات اداری در کهگیلویه و بویراحمد با هدف مدیریت مصرف برق
مدیرعامل شرکت برق استان کهگیلویه و بویراحمد از تغییر ساعات ادارات در این استان با هدف مدیریت مصرف برق خبر داد. ساعت کاری ادارات استان در مناطق سردسیری از ساعت ۶ و ۳۰ دقیقه تا ۱۴ بعدازظهر و در مناطق گرمسیری از ساعت ۶و ۳۰ دقیقیه تا ۱۳ و ۳۰ دقیقه اعلام شده است.   سیمای […]

مدیرعامل شرکت برق استان کهگیلویه و بویراحمد از تغییر ساعات ادارات در این استان با هدف مدیریت مصرف برق خبر داد. ساعت کاری ادارات استان در مناطق سردسیری از ساعت ۶ و ۳۰ دقیقه تا ۱۴ بعدازظهر و در مناطق گرمسیری از ساعت ۶و ۳۰ دقیقیه تا ۱۳ و ۳۰ دقیقه اعلام شده است. 

سیمای زاگرس به نقل از ایسنا:  مدیرعامل شرکت برق استان کهگیلویه و بویراحمد از تغییر ساعات ادارات در این استان با هدف مدیریت مصرف برق خبرداد.

داود راهزادی افزود: وضعیت برق این استان با اجرای برنامه های مدیریت مصرف، همکاری مردم و مشترکان کشاورزی بد نیست.

وی اظهارکرد: مصرف برق طی چند روز اخیر بطور متوسط در استان خوب است اما در شهرستان های کهگیلویه، بهمئی و باشت افزایش بار داشته ایم.

مدیرعامل شرکت برق استان کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: توصیه می شود مشترکان طی این ایام بخصوص از ساعت ۱۲ ظهر تا ۱۷ عصر مصرف برق را مدیریت کنند.

راهزادی تصریح کرد: مصرف پیک برق استان تا کنون ۳۸۹ مگاوات بوده است که انتظار داریم مردم استان در مصرف برق بیشتر رعایت کنند تا با مشکلی قطعی مواجه نشویم.

وی ادامه داد: یکی برنامه های مدیریت مصرف امسال در سطح کشور کاهش ساعات کاری ادارات بوده است که در این استان با مصوبه شورای هماهنگی مدیریت بحران و دستور استاندار ساعت کاری ادارات تغییر کرد.

مدیرعامل شرکت برق استان کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: ساعت کاری ادارات استان در مناطق سردسیری از ساعت ۶ و ۳۰ دقیقه تا ۱۴ بعدازظهر و در مناطق گرمسیری از ساعت ۶و ۳۰ دقیقیه تا ۱۳ و ۳۰ دقیقه اعلام شده است.

راهزادی بیان کرد: همچنین در مناطقی که دمای هوا افزایش یابد و گرمای هوا شدید شود، به تشخیص فرمانداران یک تا دو ساعت تایم ادارات کاهش می یابد.

وی اضافه کرد: ۲۵۵ هزار مشترک برق در سطح استان کهگیلویه و بویراحمد وجود دارد.

به گزارش ایسنا، استان کهگیلویه و بویراحمد با هشت شهرستان در مجاورت استان خوزستان قرار دارد که ۶ شهرستان این استان شامل “کهگیلویه”، “گچساران”، “بهمئی”، “چرام”،” لنده “و “باشت” گرمسیری هستند.

منبع:
خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس