۱۵:۴۸:۱۶ - دوشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۷
تعطیلی و غیرفعال بودن ۹۰ درصد از مرغداری های گچساران!
حدود ۹۰ درصد از واحد‌های مرغداری گچساران تعطیل و غیرفعال هستند. از مجموع ۳۰ واحد مرغداری در این شهرستان تنها ۴ واحد فعال و بقیه تعطیل و یا نیمه فعال هستند.   سیمای زاگرس به نقل از صداوسیما:   حدود ۹۰ درصد از واحد‌های مرغداری گچساران تعطیل و غیرفعال هستند. سرپرست فرمانداری گچساران گفت: از مجموع ۳۰ […]

حدود ۹۰ درصد از واحد‌های مرغداری گچساران تعطیل و غیرفعال هستند. از مجموع ۳۰ واحد مرغداری در این شهرستان تنها ۴ واحد فعال و بقیه تعطیل و یا نیمه فعال هستند. 

سیمای زاگرس به نقل از صداوسیما:   حدود ۹۰ درصد از واحد‌های مرغداری گچساران تعطیل و غیرفعال هستند.

سرپرست فرمانداری گچساران گفت: از مجموع ۳۰ واحد مرغداری در این شهرستان تنها ۴ واحد فعال و بقیه تعطیل و یا نیمه فعال هستند.
خوان پایه افزود: درپی کمبود گوشت مرغ در چند ماه اخیر با همکاری مسئولان استان لرستان چند مرحله مرغ زنده به گچساران ارسال شده است.
وی گفت:با توجه به اینکه این شهرستان در ایام نوروز پذیرای حجم بالای مسافر است به برنامه ریزی بلند مدت برای رفع مشکل کمبود مرغ در این شهرستان نیاز است.
وی گفت:حفاری‌های معابر، تامین مایحتاج ضروری ازجمله گوشت و تعطیلی و نیمه فعال بودن مرغداری‌ها ازجمله مشکلات این شهرستان در ایام نوروز ۹۸ است که تلاش می‌شود با همکاری ستاد خدمات سفر نوروزی مشکلات تا پیش از ایام تعطیلات نوروزی رفع شود.

منبع:
خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس